reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Laski juz po :) dzidzia nadgonila na maksa! Ma juz ponad 7 cm :) prawdopodobnie dziewczynka. Ryzyko ZD 1:4564 tego sie balam najbardziej :) mamy dzjsiaj 13+2!! Jedziemy po jakies rozowe body hehe ;) pozniej napisze wiecej i pokaze zdjecia :) machala nam raczką!!! Taka jestem szczesliwa :)
Super! Wspaniałe wiadomości :-) ja mammam jutro o 11:30
 
reklama
Tylko w szkole tak latwo nie ma. Pani ciągle mi mowi ze Krystian nie chcial czegos zrobic , od przedszkola tak jest, a bo nie chcial rysować, albo tanczyc. Jeżeli o mnie chodzi to akurat do tego nie ma co zmuszać bo po prostu tego nie lubi robic i juz. W szkole tez mi Pani mowila ze Krystian nie czyta polecen tylko od razu rozwiązuje zadania z matematyki, no ale i tak ma szóstki [emoji23] ale dla Pani i tak ma czytać. Ma moj charakter ewidentnie[emoji23]


No właśnie szkoła to jest ciężki temat, bo szkoła kocha posłuszeństwo i jeśli dziecko ma swoje zdanie jest łobuzem. Twój syn to inteligenta bestia i zobaczysz, że kiedyś mu się to opłaci. Choć wiem i rozumiem, że w szkole nie ma łatwo. W szkole musisz być w ramach i każde niedostosowanie się jest karane. Pod tym kątem w polskiej szkole nie zmieniło się nic odkąd ja do niech chodziłam.
 
Moj tez uparciuszek skorpionek listopadowy. Tez czasem niby kary jakies dodatkowe zadania własnie z matmy ma bo prace domowe odrabia na lekcji...
Kiedy Wasze dzieci dostaly tel na stale do szkoly? Moj się domaga. W domu ma ale do szkoly nie pozwalamy. Jest w 2klasie.


Mój jest w 4 i cały czas nie ma telefonu w szkole. Przecież wiem gdzie jest, więc nie muszę mieć z nim kontaktu ;). Gdy wraca do domu wtedy dzwoni.
 
Laski juz po :) dzidzia nadgonila na maksa! Ma juz ponad 7 cm :) prawdopodobnie dziewczynka. Ryzyko ZD 1:4564 tego sie balam najbardziej :) mamy dzjsiaj 13+2!! Jedziemy po jakies rozowe body hehe ;) pozniej napisze wiecej i pokaze zdjecia :) machala nam raczką!!! Taka jestem szczesliwa :)

Super :) teraz to coraz bardziej nie moge sie doczekac swojej wizyty :) eh ciekawe czy tez sie dowiem jaka plec na prenatalnych :) tak bardzo bym chciala
 
Woow @Dagaa11 to tak dziala?? Jak nadgonila gwiazda! Ciekawe jak Twoj gin bedzie zapatrywal sie teraz na tp, i jak to bedzie w praktyce! To teraz pokrywa Ci sie z om chyba tak? Ale super!
 
Dziewczyny czy wy tez jestescie ciagle tak zmeczone. Ja juz mam dosyc swojego zmeczenia .13 tydz a ja ciagle zmeczona. W pierwszej ciazy tak nie mialam.
A pierwsza ciaza to syn czy corka?
Mowią, ze takie samopoczucie jest na dziewczynki, u motylka sie sprawdza [emoji5]
Ja mam duzo energii, tzn spiąca jestem bardziej, ale nie doskwiera mi to> a u mnie prawdopodobnie chłopiec [emoji4]
 
A pierwsza ciaza to syn czy corka?
Mowią, ze takie samopoczucie jest na dziewczynki, u motylka sie sprawdza [emoji5]
Ja mam duzo energii, tzn spiąca jestem bardziej, ale nie doskwiera mi to> a u mnie prawdopodobnie chłopiec [emoji4]

Jakie jeszcze masz objawy na chlopca? :D
 
Dziewczyny a w którym tyg robicie prenatalne? Mi wychodzi miedzy OM a CRL jakieś 6 dni różnicy i z długości zarodka prenatalne wypadają mi na 11tc + 3 dni. Pani w recepcji upiera się, że to idealny termin na to badanie.
 
Laski juz po :) dzidzia nadgonila na maksa! Ma juz ponad 7 cm :) prawdopodobnie dziewczynka. Ryzyko ZD 1:4564 tego sie balam najbardziej :) mamy dzjsiaj 13+2!! Jedziemy po jakies rozowe body hehe ;) pozniej napisze wiecej i pokaze zdjecia :) machala nam raczką!!! Taka jestem szczesliwa :)
No i cudnie ! [emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
Dziewczyny a w którym tyg robicie prenatalne? Mi wychodzi miedzy OM a CRL jakieś 6 dni różnicy i z długości zarodka prenatalne wypadają mi na 11tc + 3 dni. Pani w recepcji upiera się, że to idealny termin na to badanie.
Ja mialam równo w 12 tyg. A z usg wychodzilo ze jest 13 tyg
 
Do góry