reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam wszystkie grudniowe mamusie,
Mam nadzieję, że jeszcze przyjmiecie mnie do swojego grono, pomimo że piszę tak późno. Miałam bardo dużo problemów z ciążami i stąd w obecnej nie chciałam włączać się do forum tak wcześnie.
Jak zechcecie napiszę coś więcej o sobie.
Bardzo chętnie poznam Twoja historie i myśle że dziewczyny tutaj także!;) ;)
 
reklama
A ja mam glupie pytanie :D jest goraco, chodzicie do lekarza w sukience? Jesli tak to jak wchodzicie na ten fotel do badania to sciagacie buty? Wiem pytanie nie normalne, ale zawsze szlam w legginsach teraz nie wytrzymam na takim cieple a zupelnie nie wiem jak sie zachowac.
Taaaak!;) I zdejmuje buty zawsze, jakoś tak z automatu. W taką pogodę zawsze myje stopy w łazience jak się rozbieram do badania;)
Według mnie pappa to tylko statystyka ani nie ma co porównywać jedna do drugiej , ani się tym bardzo stresować jak usg w porządku :)
Ja nie robiłam pappy ani w 1 ciąży, ani teraz;) dla mnie to tylko statystyka.
Witam wszystkie grudniowe mamusie,
Mam nadzieję, że jeszcze przyjmiecie mnie do swojego grono, pomimo że piszę tak późno. Miałam bardo dużo problemów z ciążami i stąd w obecnej nie chciałam włączać się do forum tak wcześnie.
Jak zechcecie napiszę coś więcej o sobie.
Witamy!!! Pewnie że przyjmiemy ;)
 
Boże u Was tez tak gorąco? Wyszłam z psami i po prostu myślałam że na tym słońcu umrę..

Jak u Was z zachciankami? Mi ostatnio ciagle chce się czereśni. Aż w końcu dzisiaj kupiłam i się objadłam.

A jak u Was z Mdłościami i wymiotowaniem? Ja czasem już nie wytrzymuje czuje się dobrze aż nagle mnie dopada i lecę do ubikacji.

Czy któraś z Was tez ma 14go prenatalne? Czy tylko ja muszę jeszcze tyle poczekać?
 
Witam wszystkie grudniowe mamusie,
Mam nadzieję, że jeszcze przyjmiecie mnie do swojego grono, pomimo że piszę tak późno. Miałam bardo dużo problemów z ciążami i stąd w obecnej nie chciałam włączać się do forum tak wcześnie.
Jak zechcecie napiszę coś więcej o sobie.

Witaj, jasne ze przyjmiemy :)

Boże u Was tez tak gorąco? Wyszłam z psami i po prostu myślałam że na tym słońcu umrę..

Jak u Was z zachciankami? Mi ostatnio ciagle chce się czereśni. Aż w końcu dzisiaj kupiłam i się objadłam.

A jak u Was z Mdłościami i wymiotowaniem? Ja czasem już nie wytrzymuje czuje się dobrze aż nagle mnie dopada i lecę do ubikacji.

Czy któraś z Was tez ma 14go prenatalne? Czy tylko ja muszę jeszcze tyle poczekać?

Ja w tej ciazy nie wymiotowalam ani raz :) mdlosci brak chyba ze zjem cos co je powoduje ale wtedy sa minimalne.
 
Dzięki za przyjęcie:)
Tyle już napisałyście stron, że chyba nigdy nie nadrobię i chyba juz nie będę probowała, za dużo tego jest. Troszkę szkoda, bo Wy już sporo się znacie a ja taki "świeżak".
No dobrze, teraz napiszę coś o sobie żebyście chociaż wy mnie trochę poznały.
Mam na imię Kasia, mam 33 lata. Pracuję w aptece i jestem farmaceutką. Jestem szczęśliwą mamą córeczki Nicoli, która w pażdzierniku skończy 7 lat.
Obecnie wg OM jestem w 11t4d ciąży, a wg USG 10t6d. Jest to moja 4 ciąża, dwie poprzednie poroniłam, miałam zabiegi:(. Trochę się załamałam. Dlatego też właśnie nie chciałam wcześniej udzielać się na forum, cały czas byliśmy i nadal jesteśmy z mężem w strachu czy będzie wszystko ok, od wizyty do wizyty, a mamy niemalże co 1,5 ygodnia i podglądamy dzidzię. Chociaż ostatnio troszkę już spokojniej, bo maluszek pięknie się rozwija, serduszko biję jak potrzeba. Wczoraj właśnie mieliśmy badanie, maluszek ma 47mm i machał do nas wszystkim i rączkami i nóżkami. Termin porodu wypada mi na ok 26grudnia, więc bedzie chyba prezent bożonarodzeniowy, chyba że zechce poczekać do nowego roku.:)
 
Nie wiem, smaki mam zarówno na słone jak i słodkie [emoji85] Funkcjonuję normalnie, myślałam, że będzie dziewczynka, bo kondycja twarzy mi sie strasznie pogorszyla, ale jednak nie [emoji4]
A tak w ogole, to nie wierze w zabobony [emoji16]

Haha moj maz stwierdzil ze wypieknialam :D ogolnie zawsze moja babcia widziala po mojej twarzy ze jestem w ciazy teraz sie nie zorientowala :D ciekawe czy sie sprawdzi i bedzie plec inna niz zawsze hehe
A czy wam tez tak szybko rosna paznokcie? Obetne a za 3 dni sa takie same.
 
Boże u Was tez tak gorąco? Wyszłam z psami i po prostu myślałam że na tym słońcu umrę..

Jak u Was z zachciankami? Mi ostatnio ciagle chce się czereśni. Aż w końcu dzisiaj kupiłam i się objadłam.

A jak u Was z Mdłościami i wymiotowaniem? Ja czasem już nie wytrzymuje czuje się dobrze aż nagle mnie dopada i lecę do ubikacji.

Czy któraś z Was tez ma 14go prenatalne? Czy tylko ja muszę jeszcze tyle poczekać?
U nas też cieplo, na szczęście w pracy klima, ale fakt, pogoda nam, cieżarnym nie sprzyja.
Tez mam smaka na czereśnie, ale to raczej z racji na sezon, bo mam tak co roku [emoji3]
Mdlosci zaczely sie u mnie dopiero od 2 trymestru, tzn nie tyle mdlosci co sporadyczne wymioty> czyli mam tak jak Ty [emoji4]
Za Twoje prenatalne trzymamy kciuki!
 
reklama
Do góry