reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Matko dziewczyny ale naklepałyście wczoraj :D Ale już wszystko nadrobiłam :)
Uważajcie z tymi infekcjami bo wiadomo że to lubi nawracać niedoleczone a w ciąży podobno jest to strasznie niebezpieczne dla dziecka (u mnie zwykle kończyło się to na leczeniu tabletkami od gina, mnie i partnera zapobiegawczo i teraz też od razu poleciałabym do lekarza).

Co do żeli intymnych to ja używam od dawna z apteki illadian, aktulanie Illadian Pregna i szczerze polecam.

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jeżeli zaraz po przebudzeniu nie zjem śniadania to słabnę jakbym cały dzień nie jadła..
 
reklama
Hej dziewczyny ja znowu z prośbą o mocne kciuki za nas. Jutro rano wizyta a ja od 2 dni w takim stresie czy wszystko ok ze az mnie brzuch zaczął boleć :-( Na dokładkę piersi przestały boleć i zaczęłam sobie wkręcać najgorsze :-(
Kciuki mocno zacisnięte:-) :) A piersi mnie też przestały boleć
 
A ja zapytań o coś innego, czy któraś z obecnych tu mam, jedzie gdzieś lub leci samolotem na wakacje ??

Dziś mam najgorszy dzień od momentu kiedy jestem w ciąży, a mój roczniak jest taki absorbujący dzisiaj, dziękuję opatrzności że mąż jest w domu. Nie podolalabym dzisiaj sama. Dziś czuję każda kość, staw, mięsień... Juz się boję zebym nie miała tego co w pierwszej ciąży, bo się pochlastam :-(
My jedziemy nad polskie morze w lipcu :)

@Anet23 czemu teraz to dopiero życie wam się zmieni przy 3 dziecku? :) Mi najbardziej zmieniło się przy pierwszym, przy drugim zaczęło być więcej płaczu prania i doszły kłótnie dzieci hehe a teraz wydaje mi się że różnica będzie najmniejsza bo czasami tej dwójki nie mogę ogarnąć hehe
 
My w tym roku bez wakacji troszkę nam się nazbierało i musimy wyjśc na prostą :)

No ja bym chciała żeby małe coś pokazało ale to taka wiercipiętka , że moze byc ciężko :) jak na razie byle do soboty i żeby prenatalne dobrze wyszły
 
Ratunku dziewczyny! Kłuje mnie po lewej stronie brzucha :-( jeszcze 10minut temu nie mmogłam się wyprostować... chwilami przestaje.... od 14 przyjmuje moja Pani ginekolog...
 
Matko dziewczyny ale naklepałyście wczoraj :D Ale już wszystko nadrobiłam :)
Uważajcie z tymi infekcjami bo wiadomo że to lubi nawracać niedoleczone a w ciąży podobno jest to strasznie niebezpieczne dla dziecka (u mnie zwykle kończyło się to na leczeniu tabletkami od gina, mnie i partnera zapobiegawczo i teraz też od razu poleciałabym do lekarza).

Co do żeli intymnych to ja używam od dawna z apteki illadian, aktulanie Illadian Pregna i szczerze polecam.

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jeżeli zaraz po przebudzeniu nie zjem śniadania to słabnę jakbym cały dzień nie jadła..
U mnie tak nie ma, na początku jeśli nie zjadłam zaraz po przebudzeniu czegokolwiek to mnie gnalo do ubikacji, ale obecnie mogę wstać o 8 a śniadanie zjeść dopiero 10 i jest wszystko w porządku jakby w ogóle w ciazy nie była.

Generalnie coraz mniej ciążowo się czuję hehe.
Oczywiście brzuszwk rośnie, jest większy apetyt i to dość specyficzny ale objawy odeszły :).
W pierwszej ciąży mdlosci miałam dluuugo długo :) I ból piersi i zgage I senność.
A ta ciaza jest całkowicie inna, aż mnie ranki przerażają bo w ogóle nie czuje ciąży nic a nic :)

A no i tylko siku częściej chodzę, ale i pije więcej :)
 
reklama
Do góry