reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny ;)
Mnie przesladuja sny. W jednym miałam bieliznę we krwi. Poronilam.
W drugim nie było słychać serduszka.
I tak się stresuje, że psychiczne nie daje rady
Wizyta w środę. Wiec mam nadzieje ze się uspokoje.. a tak to dziś 9t4d, piersi bolą, mdłości są, senność straszna..
 
Dziewczyny wszystko ok! Dzidziol rośnie! Slyszalam piekne serduszko i tańczył dla mamusi!!!! Poplakalam sie na fotelu!!!
IMG_20180511_163626.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180511_163626.jpg
    IMG_20180511_163626.jpg
    53,3 KB · Wyświetleń: 325
U mnie już nie tylko guzik jest rozpinany ale i cały rozporek hahahha Zobacz załącznik 855826
Ja tak nosiłam spodnie do pracy, gdy nie mogłam się managerów doprosić o większy rozmiar :p Uparłam się, że nie będę marnować w pracy moich ciążowych dżinsów, bo ich obowiązkiem było dawać mi większe ciuchy w miarę potrzeb, ale zazwyczaj im się nie spieszyło :p

Czy któraś już w okolicach 12 tc miała robione USG przez brzuch? Bo mąż chciałby iść że mną a jednak wolałabym żeby Usg było wtedy przez brzuch :)
W UK praktycznie inaczej nie robią tego w 12tc, więc zakładam, że się da :)

W UK macie pewnie wiecej marek z ciuchami ciazowymi, u nas nie ma tego duzo i sa drogie :(
Ojjj, tu też strasznie drogie, a i wyboru nie ma aż tak dużego :/
 
Super gratuluję dziewczyny że wszystko super do mojej wizyty aż 2 godziny, niech ten czas szybciej płynie chciała bym wiedzieć czy wszystko jest ok.
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4] Gratuluję wszystkim udanych wizyt i za resztę trzymam kciuki , ja dzisiaj byłam po wyniki ale niestety nie odebrałam bo zakaz wstępu straż stała taśmy podklejone nie wiem co tam się dzieje [emoji848] u mnie samopoczucie lepsze dzisiaj ale znowu ząb mnie pobolewa [emoji54]
 
Do góry