reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Też cały czas podczytuję was:) Czekając na swoją drugą wizytę we wtorek z utęsknieniem:) Czy któraś już w okolicach 12 tc miała robione USG przez brzuch? Bo mąż chciałby iść że mną a jednak wolałabym żeby Usg było wtedy przez brzuch :)
We Wrocławiu jakby ktoś chciał to podobno w Lidlu na Nowym Dworze są jeszcze rzeczy ciążowe koleżanka mi wczoraj kupowała, a teraz będzie jeszcze wymieniać:)
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które mają za sobą poronienia.
Jak u Was przeszedł zabieg, a może obeszło się bez? Od kiedy po zabiegu mogłyście zacząć kolejne starania? No i jak szybko się Wam udało?

Ja teoretycznie jeszcze jestem w jednej ciąży, a już jestem sfiksowana na punkcie następnej...
Nie bój się zabiegu. Jesteś uspana więc nic nie czujesz i nie słyszysz. Personel szpitala jest w takich przypadkach bardzo empatyczny. Rano przyszłam wieczorem wyszłam. Wiadomo to był bardzo smutny dzień.
Lekarza różnie mówią jeśli chodzi o starania. Od 3 do 6 miesiecy . My zaczęliśmy po 3 a zaszłam po 6.
Ja poronilam w sierpniu. W grudniu byłam na kontroli zrozpaczona że nie jestem jeszcze w ciazy po miesiącu starań (!) a Pani doktor stwierdziła że powinnam się cieszyć bo lepiej dłużej poczekać żeby wszystko się zagoilo. I że jak za szybko to historia mogłaby się powtorzyc. Ale jak mówię co lekarz to opinia.
Od nowego roku postanowiliśmy wrzucić na luz i myśleć o innych rzeczach/przeprowadzka/ i zaszłam w marcu[emoji1]
Teraz sie modlę żeby wszystko było dobrze i nie spotkała nas znowu taka tragedia. Życzę Ci dużo siły. Ale tylko czas leczy rany.
 
No już wracamy pojedlismy po drodze bo glod straszny był [emoji4]
Meldujemy zE jest wszystko pięknie ♡dzidziuś rośnie bardzo ładnie serduszko bije paluszki ładnie było widać nóżki główkę pokazywAł mózg kręgosłup no wzruszyłam się bardzo ... dr się śmiał że mały kaskader tam siedzi bo tak się wiercil podskakiwal [emoji23] jestem szczęśliwa bardzo dzisiaj tak poczułam ogromne szczęście widząc to małe jak macha wierzyć się nie chce ze taki czlowieczek rośnie pod sercem [emoji7] mówił, że mocna dzidzia i powinno byc tylko dobrze kazał pozdrowić doktorke do której ide a sam mnie zaprosił na drugie prenatalne na wizytę dzidzie pomierzyc także 9 tego się zobaczymy [emoji4] mówi tak : no mówią ze faceci to świnie a tu taka słabosc do kobiet hihi wiedziałam że mnie jeszcze nie zostawi na amen [emoji4] dostaliśmy filmik z usg i mamy sie cieszyć [emoji4] taki mam zamiar [emoji7] wgl bobas siedzi tak wysoko w rogu zE doktor mówi żebym się nie bała bo nie ucieknie [emoji14]
To moje małe cudeńko [emoji7] 2,33 cm <3
20180511_150854.jpg
 

Załączniki

  • 20180511_150854.jpg
    20180511_150854.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 346
Ostatnia edycja:
No już wracamy pojedlismy po drodze bo glod straszny był [emoji4]
Meldujemy zE jest wszystko pięknie ♡dzidziuś rośnie bardzo ładnie serduszko bije paluszki ładnie było widać nóżki główkę pokazywAł mózg kręgosłup no wzruszyłam się bardzo ... dr się śmiał że mały kaskader tam siedzi bo tak się wiercil podskakiwal [emoji23] jestem szczęśliwa bardzo dzisiaj tak poczułam ogromne szczęście widząc to małe jak macha wierzyć się nie chce ze taki czlowieczek rośnie pod sercem [emoji7] mówił, że mocna dzidzia i powinno byc tylko dobrze kazał pozdrowić doktorke do której ide a sam mnie zaprosił na drugie prenatalne na wizytę dzidzie pomierzyc także 9 tego się zobaczymy [emoji4] mówi tak : no mówią ze faceci to świnie a tu taka słabosc do kobiet hihi wiedziałam że mnie jeszcze nie zostawi na amen [emoji4] dostaliśmy filmik z usg i mamy sie cieszyć [emoji4] taki mam zamiar [emoji7] wgl bobas siedzi tak wysoko w rogu zE doktor mówi żebym się nie bała bo nie ucieknie [emoji14]
To moje małe cudeńko [emoji7]
Zobacz załącznik 855858
Gratuluję kochana, cieszę się z całego serca razem z Tobą :*:*:*:*:* bardzo bardzo bardzo :) :)
 
reklama
Potrzeba matka wynalazku, a ja niestety w Żadne spodnie już się nie zapne więc.... :]
Jeszcze 13 dni i po usg, jeśli wszystko będzie dobrze, kupię z 2-3 pary ciążowych z prawdziwego zdarzenia :) ale póki co.... Póki co wystarczy gumka recepturka:)
W UK macie pewnie wiecej marek z ciuchami ciazowymi, u nas nie ma tego duzo i sa drogie :(
 
Do góry