reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A czy któraś wymiotuje z głodu? Mnie co jakiś czas łapie bardzo silne uczucie głodu (jakby wszystko mi się skręcało w środku), nawet zdarza się, że o 6 rano mnie wybudza to ze snu, a wcześniej nigdy nie jadłam śniadań. Dzisiaj wstałam o 9tej, od razu mnie złapało i skończyłam z głową w muszli nim zdążyłam cokolwiek przekąsić.
Mnie właśnie obudzily mega nudności z glodu. Mam tak co poranek, jadlam bulki kawalek o 5 rano. Ja nigdy w zyciu nie wymiotowalam i nie chce [emoji51][emoji51]
 
reklama
A czy któraś wymiotuje z głodu? Mnie co jakiś czas łapie bardzo silne uczucie głodu (jakby wszystko mi się skręcało w środku), nawet zdarza się, że o 6 rano mnie wybudza to ze snu, a wcześniej nigdy nie jadłam śniadań. Dzisiaj wstałam o 9tej, od razu mnie złapało i skończyłam z głową w muszli nim zdążyłam cokolwiek przekąsić.
U mnie są dwa etapy - najedzona lub wymiotuję :D
Jeśli mój żołądek nie ma czego trawi to automatycznie włącza tryb "karania ciężarnej za srogie przewinienie" i wywołuje wymioty. Śpię z paczką biszkoptow Przy łóżku :D
 
A czy któraś wymiotuje z głodu? Mnie co jakiś czas łapie bardzo silne uczucie głodu (jakby wszystko mi się skręcało w środku), nawet zdarza się, że o 6 rano mnie wybudza to ze snu, a wcześniej nigdy nie jadłam śniadań. Dzisiaj wstałam o 9tej, od razu mnie złapało i skończyłam z głową w muszli nim zdążyłam cokolwiek przekąsić.
Ja nie wymiotuje, tylko mi niedobrze. Ale jest roznie. Czasem zemdli mnie z glodu, czaswm jak cos zjem.
A zmienia sie wam smak z dnia na dzien?
Ja od tygodnia codziennie musialam zjesc Danio, a od wczoraj, jak tylko o tym pomysle to mi niedobrze :/
 
Spokojnie, jeśli było niewiele to bym poczekała, może to rozciągające się macica. Bierzesz może dupka?

Nic nie biore, do tej pory nie miałam zadnych niepokojacych objawow :( Wczoraj czulam troche ciagniecia w macicy, ale nie wiem czy na tym etapie powinno sie to jeszcze konczyc krwia...

@Juliana_Szcz - krwi było naprawde niewiele i byla tylko na papierze po podtarciu...
 
Nic nie biore, do tej pory nie miałam zadnych niepokojacych objawow :( Wczoraj czulam troche ciagniecia w macicy, ale nie wiem czy na tym etapie powinno sie to jeszcze konczyc krwia...

@Juliana_Szcz - krwi było naprawde niewiele i byla tylko na papierze po podtarciu...
Spokojnie. Ja na Twoim miejscu poczekalabym jeszcze i jesli jeszcze raz zauwazysz krew, to wtedy jedz do lekarza.
 
Spicie?? Dzien dobry. Ja jakoś dzisiaj spać nie moge, mam takie sny ze chyba ksiazki zacznę pisac. Pewnie bede nadrabiac spanie w dzień
emoji23.png
.

EklerekDaria- nie chorowalam na anoreksje, po prostu bylam za chuda
emoji4.png
ale jadlam ile moglam. Aczkolwiek jeden ginekolog z mojego miasta mi powiedział (jak poszlam po luteine na wywolanie okresu, nawet na badania mi skierowania nie dał) ze ja umrę bo mam anoreksje i mam nie wypierac choroby i isc na leczenie na oddział zamknięty, bo on mi nie pomoże
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
duren jeden. Kolezance, ktora byla juz w ciazy ten sam powiedział ze w ciąży nie jest i nie sadzi ze szybko zajdzie i dal tabsy na wywolanie okresu.

Jesteście bardziej glodne?? Macie jakieś kg na plusie??
:) Źle zrozumiałam, wybacz noc już byla i do tego blondynką jestem :p.
No niestety są lekarze i idioci ;) którzy pomylili się z zawodem.

U mnie waga stoi a raczej na minusie, ale brzucha mam już dużego jak na ten tydzień :szok: Niska jestem, druga ciąża więc może dlatego...
Cześć dziewczyny :) Od kilku dni czytam Wasze forum i postanowiłam się przyłączyć :)
Kończę dziś 5 tydzień, a mój termin porodu to 18.12 :) Pozdrawiam Was wszystkie :)
Witaj :)
Hej Dziewczyny,
Mój dzień zaczał sie strasznie - pierwszy raz od poczatku ciazy zobaczylam na papierze krew. Ilosc byla mikroskopijna, ale wystarczylo, zeby wyprowadzic mnie z rownowagi. Jestem absolutnie przerazona, bo wczoraj poklocilam sie strasznie z mezem i mialam mega stres, martwie sie czy nie mialo to wplywu na Kropka
emoji20.png

Dodatkowo naczytalam sie niepotrzebnie w Internecie, ze 10 tydzien jest dosc niebezpieczny i czesto dochodzi w nim do poronien, a u mnie dzis wg OM 10t6d :(
Myslicie, ze powinnam z tym od razu biec do szpitala czy poczekac i zobaczyc czy sytuacja sie powtorzy? Wizyte u mojej lekarki mam dopiero w sobote
emoji20.png
Obserwuj, jeśli się powtórzy to do szpitala! Miejmy nadzieje, że to jakiś krwiaczek pękł.
Cześć. To i ja się do was przyłączę:) Mam nadzieję że będzie nam wesoło:) Jestem Ania mam 30 lat i 8-letnią córkę. Nadszedł moment że zdecydowaliśmy się na drugie dziecko pomimo już tak znaczącej różnicy wieku. Termin mam na 03.12:)
Witaj. Ja mam syna 8 lat. I jest nas tu więcej ze starszymi dziećmi. Będzie pomoc w wychowaniu ;)
 
Cześć. To i ja się do was przyłączę:) Mam nadzieję że będzie nam wesoło:) Jestem Ania mam 30 lat i 8-letnią córkę. Nadszedł moment że zdecydowaliśmy się na drugie dziecko pomimo już tak znaczącej różnicy wieku. Termin mam na 03.12:)
Hej, ja mam 28 lat i 6.5rocznego synka :) termin na 7.12 :)

Miło Cie powitać wsrod nas :)
 
Nic nie biore, do tej pory nie miałam zadnych niepokojacych objawow :( Wczoraj czulam troche ciagniecia w macicy, ale nie wiem czy na tym etapie powinno sie to jeszcze konczyc krwia...

@Juliana_Szcz - krwi było naprawde niewiele i byla tylko na papierze po podtarciu...
Obserwuj, na pewno dzisiaj odpuść jakieś większe atrakcje i wysiłek fizyczny. Jeśli się powtórzy to kontrolne do lekarza lub na sor, chociaż tak jak dziewczyny wspomniały, może to nic takiego :)
 
reklama
Witam nowe dziewczyny [emoji4]

Ja na razie z wagą do tylu -1kg ...
A apetyt nawet mam ciagle glodna jestem [emoji4]

Miłej niedzieli [emoji4]
 
Do góry