reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
U mnie wg om usg miałam 6t2d a zarodka jeszcze nie było ..
No nic . Liczę na cud we wtorek. Objawy się nasiliły ciążowe, wiec jakoś nie chce wierzyć że maleństwo się nie pojawi :(
A czy jest możliwość, ze owulacja byla później? Wiem ze jak sie nie ma monitoringu to ciazko stwierdzic, ale jesli np przesunela sie o 2-3 dni to juz nie byloby pelnych 6 tyg.

A cialko zolte bylo, przypomnisz mi?
 
A czy jest możliwość, ze owulacja byla później? Wiem ze jak sie nie ma monitoringu to ciazko stwierdzic, ale jesli np przesunela sie o 2-3 dni to juz nie byloby pelnych 6 tyg.

A cialko zolte bylo, przypomnisz mi?

Nie miałam super regularnych okresów. Wiec jest możliwe ze ciąża młodsza, to już lekarz tez sugerował
Że stresu ze nie ma zarodka nie zapytałam o nic .. i nie wiem cży było ciałko żółte.
 
Witam Wszystkie Panie! Te co były tu 2 dni temu i te nowsze! :)
Zmatrychwstałam. Przepraszam nie bylo mnie tu 2 dni. Tyle sie działo..
Bylam u dermatologa, zwolniono mnie z pracy... odkrylam ze jutro mam juz 8 tydzien, zostalam kura domowa.. moje AZS zanika.. a na dworze ponad 20 a dopiero 9!!
Zycze wszystkim dzisiaj powodzenia i przesylam buziaki ze slonecznej NL.
Darina, chamstwo z ich strony, co tu duzo mowic. Ale dla zdrowia Twojego i dzidzi to taka praca moze byc szkodliwa, wiec rzeczywiście nie ma co rozpaczac!
 
Nie robiłam bety w ogóle. ;) co ma być to będzie, nie chce dawać sobie dodatkowego stresu.


Mam nadzieje.. cykle wahające się nawet do tygodnia .. może być młodsza ciąża. Ww wtorek się okaże ;)


Rozumiem Cie bo tez sie ostatnio zastanawialam nad beta ale boje sie ze wlasnie przyrost bedzie a zarodka np nie, nawet maz sie pytal czy robie bete i stwierdzilismy ze lepiej nie robic, jesli lekarz zleci to wtedy zrobie :)
 
Rozumiem Cie bo tez sie ostatnio zastanawialam nad beta ale boje sie ze wlasnie przyrost bedzie a zarodka np nie, nawet maz sie pytal czy robie bete i stwierdzilismy ze lepiej nie robic, jesli lekarz zleci to wtedy zrobie :)
Nie rob! Szkoda nerwow, wiem cos o tym!!!!! Mi lekarka zalecila, kurcze trzeba bylo nie isc.... bylabym spokojniejsza
 
reklama
Do góry