reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja też. Nie wiem jak przeżyje jeszcze te 6 godzin do wizyty. Caly czas mysle o tym, czy zarodek jest wiekszy, ile powinien urosnac i czy poprzedni lekarz zle go zmierzył. Czy dalej bije serduszko? Boje sie strasznie :(
Daga przypomnisz kiedy byla ostatnia wizyta i ile wtedy bylo crp?
 
reklama
Ja też. Nie wiem jak przeżyje jeszcze te 6 godzin do wizyty. Caly czas mysle o tym, czy zarodek jest wiekszy, ile powinien urosnac i czy poprzedni lekarz zle go zmierzył. Czy dalej bije serduszko? Boje sie strasznie :(
Kochana nie myśl tyle o tym bo to nic nie da spróbuj się czymś zająć wiem że łatwo się mówi ale stres tu ci nie pomoże. Wszystko będzie dobrze
 
reklama
Daga przypomnisz kiedy byla ostatnia wizyta i ile wtedy bylo crp?
Pierwsza wizyta 13.04- zarodek 3 mm i serduszko
Druga wizyta u innego lekarza 17.04- serduszko jest,a zarodek niby dalej 3 mm.
Dzisiaj ide do tego u mtorego bylam 13.04, i modle sie, zeby sie okazalo, ze pomiar , 17go byl zrobiony inaczej, zarodek sie obrocil cokolwiek i zeby okazalo sie, ze jednak rosnie...
 
Do góry