reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dziewczyny,

Ja juz po wizycie. Przedstawiam Wam moje 6 mm szczescia wraz z bijacym serduszkiem (121)[emoji7]

Termin porodu rozjechany - z OM 27/11, ze wstepnego USG 03/12, takze bede pisac troche rozkrokiem i tu i tu :)

Ciaza mlodsza niz myslalam, bo 6t3d wg USG, ale dostalam juz skierowanie na wszystkie badania i mam zalozona karte ciazy :) Nastepna wizyta za dwa tygodnie! Zobacz załącznik 846137
A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę?
 
reklama
Ale wam zazdroszczę wizyt..ja dopiero w poniedziałek coś zobaczę, od kiedy można zobaczyć serduszko? Będę w 6 tyg.... Ja wczoraj dzwoniłam do ginekologa, bo martwilam sie że już rośnie mi brzuch.. lekarka powiedziała że jeśli nie przybieram na wadze to tak może być.. Ze mam wzdęty brzuch.. Im później (mam 36 lat )tym gorzej przechodzi się ciaze i są różne dolegliwosci.. Powiedziała że woda się gromadzi .. Jelita pracują i że tak może być.. Byle do wizyty ..
 
Ale wam zazdroszczę wizyt..ja dopiero w poniedziałek coś zobaczę, od kiedy można zobaczyć serduszko? Będę w 6 tyg.... Ja wczoraj dzwoniłam do ginekologa, bo martwilam sie że już rośnie mi brzuch.. lekarka powiedziała że jeśli nie przybieram na wadze to tak może być.. Ze mam wzdęty brzuch.. Im później (mam 36 lat )tym gorzej przechodzi się ciaze i są różne dolegliwosci.. Powiedziała że woda się gromadzi .. Jelita pracują i że tak może być.. Byle do wizyty ..

Skoro u mnie 6t3d i jest juz serduszko to znaczy ze i u Ciebie jest duza szansa! :)
 
Lepiej stworzyc suwaczek ;)
Na tel nie widac w pionie xP trzeba tel obracac.
Dziewczyny, a może przy każdym poście piszmy w którym jesteśmy tygodniu. Sorki, ale ja mam skleroze :D
Ja jeszcze nie znam :d
Ale z czasem sie polapiemy ;-) pewnie sporo z nas sie wykruszy i pozniej na zamkniety przejdziemy to bedziemy sie kojarzyc ;-)
 
reklama
Do góry