reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam nowe dziewczyny :)
Gratuluje serduszkowych wizyt ! <3

Tak piszecie dużo , że nie idzie ogarnąć ;O starajcie się może odnosić przez @ przed nickiem będzie mniej stron do czytania ;p

Mam ostatnią bete więcej nie robie , to nie na moje nerwy przyrost ok.70% dziś 2103 <3 progesteron dalej ładniutki z rana 53 :) mi to cały czas tak rośnie jakos betka 70 % ... no ale grunt , że normy są :) Chwała Panu <3 może synuś się przykleił
Bolał mnie bardzo brzuch bałam się ... poszłam spać... spałam dobre 1,5h pewnie , nawet nie wiem kiedy mi minęło , wstałam poszłam w końcu do wc i teraz ból jest mniejszy w sumie... tak normalnie ... ale juz miałam całą głowę
1 ciaza?
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Mnie dzisiaj strasznie mdli, mam odruchy wymiitne i kręci mi się w głowie. Ale troche mnie to pociesza, bo w poprzedniej ciazy (poronienie) nie mialam objawów i wmawiam sobie, ze to oznacza zdrową ciążę:) jakoś lepiej znosić to z tą mysla:) A Wy jak się dzisiaj czujecie? :)

Jakoś tak duszno mi dzisiaj

Co myslicie? Zastanawiamy sie nad wylotem do Grecji pod koniec maja.. jedyna okazja zeby poleciec z jednym dzieckiem i to za darmo :p
Pewnie! Jak wszystko będzie w porządku to czemu nie [emoji57]
No i ja się do Was dopisuje mamuśki. Termin na grudzień wyznaczony :)
Którego grudnia?
To tylko ja tak pozno mialam ostatnia @?? 28.02 :O
U mnie ostatnia @ 20.02...
Ja miałam chyba 25 :).
Mi wyznaczył termin wstępnie na 1.12
 
Dagaa - to tylko się cieszyć - pierwsza bedziesz swojego dzidziusia trzymać w ramionach ;)
Niekoniecznie, bo owulacja pozno, ok 21 dc :)
Witam nowe dziewczyny :)
Gratuluje serduszkowych wizyt ! <3

Tak piszecie dużo , że nie idzie ogarnąć ;O starajcie się może odnosić przez @ przed nickiem będzie mniej stron do czytania ;p

Mam ostatnią bete więcej nie robie , to nie na moje nerwy przyrost ok.70% dziś 2103 <3 progesteron dalej ładniutki z rana 53 :) mi to cały czas tak rośnie jakos betka 70 % ... no ale grunt , że normy są :) Chwała Panu <3 może synuś się przykleił
Bolał mnie bardzo brzuch bałam się ... poszłam spać... spałam dobre 1,5h pewnie , nawet nie wiem kiedy mi minęło , wstałam poszłam w końcu do wc i teraz ból jest mniejszy w sumie... tak normalnie ... ale juz miałam całą głowę
Piekny przyrost :*
Ja tez jutro robie ostatnia bete i we wtorek wizyta. Mam nadzieje, ze zobacze bijace serduszko. Kiefy Ty masz kolejna wizyte?
 
@natka100 nie ma reguły z tymi bólami , u mnie tez mocne leki robią swoje bo ja mam bardzo silne ale jestem dobrej mysli :)

@Dagaa11 ja miałam jchac w niedziele ale chyba pojade jutro , pęcherzyk juz powinien być , a nie chce niedzieli marnowac całej na siedzenie w poczekalni bo ma byc ładnie
Ile to bedzie u Ciebie ze juz serduszko ? :)
 
A do kiedy powinno się kontrolować betę? Ja robiłam 2 razy, za pierwszym 05.04 było 74,04 a 09.04 798,20. 10.04 byłam u lekarza, potwierdził ciąże i wyliczył 5 tydzień, ale mówił, żebym już nie sprawdzała przyrostu. Czy aby na pewno nie powinnam już tego kontrolować?
 
Tzn ze ja bede ostatnia :) bo @ mialam 13.03, termin wg kalkulatora mam na 19.12 ale oba porody mialam po terminie, do lekarza ani za wczesnie ani za pozno lepiej nie isc :) ja pewnie jutro pojde sie umowic na wizyte.
 
reklama
Do góry