reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Najgorsze co możesz zrobić to martwić się na zapas. Powtarzaj sobie, ze będzie wszystko dobrze. Moja siostra ma taką wadę macicy. Ma 2 dzieci. Coprawda miała trudności z zajściem w ciążę, ale donosiła zdrowe dzieciaczki. Leżeć musiała jedynie od 6 miesiąca. Także - nie martw się - będzie wszystko ok.

Dziękuję, za słowa otuchy :) Mi na razie nie kazał lekarz leżeć, przepisał leki rozkurczowe i podtrzymujące w razie ewentualnych komplikacji. W ciąże udało się zajść w pierwszym cyklu :) jesteśmy dobrej myśli.
 
Ostatnia @ 06.03, u lekarza byłam, na razie sam pęcherzyk widać, ale za 2 tygodnie idziemy ponownie, posłuchać serduszka (taką mamy nadzieję). :) Dodam, że uwidoczniono u mnie macicę dwurożną i nieco się niepokoję.


U mnie też macica dwurozna ale lekarka powiedziała żeby się nie martwić. Poprostu trzeba będzie bardziej pilnować bo można urodzić wcześniej.
 
U mnie też macica dwurozna ale lekarka powiedziała żeby się nie martwić. Poprostu trzeba będzie bardziej pilnować bo można urodzić wcześniej.
Mi też lekarz nadmienił o dużym prawdopodobieństwie pośladkowego ułożenia się dziecka, co skutkowałoby cesarką, no ale tym się nie martwię jeszcze, dużo czasu przed nami. Powodzenia!
 
Cześć dziewczyny, udanych wizyt dzisiaj!
Mi już przeszla zlosc po wczorajszej nieudanej wizycie, wybieram sie ponownie w srode rano.
 
Witam nowe dziewczyny :)
Gratuluje serduszkowych wizyt ! <3

Tak piszecie dużo , że nie idzie ogarnąć ;O starajcie się może odnosić przez @ przed nickiem będzie mniej stron do czytania ;p

Mam ostatnią bete więcej nie robie , to nie na moje nerwy przyrost ok.70% dziś 2103 <3 progesteron dalej ładniutki z rana 53 :) mi to cały czas tak rośnie jakos betka 70 % ... no ale grunt , że normy są :) Chwała Panu <3 może synuś się przykleił
Bolał mnie bardzo brzuch bałam się ... poszłam spać... spałam dobre 1,5h pewnie , nawet nie wiem kiedy mi minęło , wstałam poszłam w końcu do wc i teraz ból jest mniejszy w sumie... tak normalnie ... ale juz miałam całą głowę
 
reklama
Do góry