reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Kurde nie wiem wlasnie czy go brac. Bardzo bym chciala i On tez, ale przypuszczam ze ja dowcipnie bede miec z racji mojego tluszczu na brzuchu.... no a wtedy niekoniecznie bym chciala zwby siedzial obok...

A dlaczego ja miałam dowcipnie i mój był tez :) mnie tak to nie krępuje sama sobie dziecka nie zrobiłam a dla lekarza to nie nowosc ;p
Wez go nieopisane emocje :) wydaje mi sie ze raczej przez brzuszek bedziesz miec dzidzia juz duża jest będzie widać
 
reklama
Kurde nie wiem wlasnie czy go brac. Bardzo bym chciala i On tez, ale przypuszczam ze ja dowcipnie bede miec z racji mojego tluszczu na brzuchu.... no a wtedy niekoniecznie bym chciala zwby siedzial obok...

A dlaczego nie? przeciez twoj maz cie juz nie raz widzial nago :D ja tam ze swoim ide niech zobaczy dzidzie mam nadzieje ze doktorek go wpusci.
Ja rozyczke tez juz przechodzilam bo jeden wynik dodatni mialam. Uwazajcie na nowe kremy itp bo moga w ciazy uczulac, pamietam jak co prawda to bylo po porodzie ale kupilam sobie plyn do mycia twarzy z nivea i odrazu pokrzywke dostalam.
 
No to zapytam :) A robil Ci usg przez brzuch? Bylas sama, czy z tatusiem?
Miałam przez brzuch, tatuś był ze mną, byłby nawet, gdyby był dopochwowe :)
Kurde nie wiem wlasnie czy go brac. Bardzo bym chciala i On tez, ale przypuszczam ze ja dowcipnie bede miec z racji mojego tluszczu na brzuchu.... no a wtedy niekoniecznie bym chciala zwby siedzial obok...
Mysle, ze powinnas go wziąć ze sobą. To jest tak.cudowne przeżycie, że tatuś napewno ucieszy się widząc skaczącego bobasa na monitorze :)
 
A Cytomegalie igg i igm też robilaś? Bo to chyba nie jest konieczne?
Bierzesz euthyrox/letrox? Też Ci tak tsh 'skacze' w ciazy? [emoji85] mi teraz sie zmienia bardzo, musze pilnowac dawki, bo wg endokrynolog dzieciaczek wytwarza juz swoj h. tarczycy

Robiłam obydwie grupy :)
Wiesz co ja mam letrox i przy planowaniu miałam super na początku ciazy mi skoczyło wiec dawke wieksza miałam zbiłam i sie juz utrzymuje a biore 1,5 tabl 75tki , ostatnio cos mi sie podwyższyło ale mam ładne koło 1 :) Ft4 pilnuje głównie na razie ok wszytsko , z dawkami trzeba sie pilnowac ja sobie dobieram w zaleznosci od potrzeby
 
Miałam przez brzuch, tatuś był ze mną, byłby nawet, gdyby był dopochwowe :)Mysle, ze powinnas go wziąć ze sobą. To jest tak.cudowne przeżycie, że tatuś napewno ucieszy się widząc skaczącego bobasa na monitorze :)

Hihi o ile skacze ja pierwszy raz widziałam jak moja łobuziara śpi słodko i złosci sie na budzenie <3 a zawsze tak skakała hihi ciekawe jak będzie w sobote
 
reklama
A pytalyscie lekarza, czy ma cos przeciwko, czy po prostu weszliscie we dwojke?

Weszlismy razem :) lekarz sam nas zaprosił z korytarza
Na wizyty do mojego lekarza chodziłam sama , ale ten zawołał M z poczekalni jak już widac było dzidzie i serdusio biło :) potem wchodzilismy razem cały czas ... maz powinien uczestniczyc to Wasze wspólne dziecko i przezycia
 
Do góry