reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Mi młodości jeszcze nie przeszły.. do tego wymioty no i najgorsze dla mnie to to że nagle nogi jak z waty i strasznie słabo.. Zaraz siadam i pije wodę.. ale w ten skwar wychodzę tylko z rana na spacer bo potem ewidentnie za gorąco..
 
Ja aktualnie zapycham się lodem , bo na kolację zjadłam kanapki z pomidorem i szczypiorkiem i ten szczypiorek tak mi się odbija że mnie coś weźmie zaraz [emoji23]nigdy więcej [emoji23]
 
reklama
A mi mdlosci zupelnie minely ale za to czasem glowe mi rozsadza zwlaszcza jak prowadze samochod, apetytu szczegolnego wciaz nie jedynie platki z mlekiem ale to zazwyczaj zjadalam ok. 0.5l mleka z platkami teraz tyle nie zmieszcze :) no i pizze moglabym ciagle jesc, mam ochote jeszcze na grochowke i strogonowa jak maz wroci to napewno zrobie :)
 
Do góry