reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
O znalazłam
Screenshot_20180527-191015.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180527-191015.jpg
    Screenshot_20180527-191015.jpg
    70 KB · Wyświetleń: 274
Anet jechalismy autem 1700 km. Mieszkalismy w miejscowosci Brela, 10 dni, koszt okolo 5500-6000. Za pierwszym i drugim razem w te same miejsce, drugi raz z miesieczniakiem typowo dla odpoczynku, bylismy tylko zwiedzic Omis i ciagle w cieniu pod drzewami, nie zaluje, bylo cudownie. Kubus ciagle spal a Kacper z tata siedzieli w wodzie :-) a ja po trudnym czasie bardzo wypoczelam ;-)
 
Hej! Przygarnięcie mnie jeszcze ?
Jestem mamą rocznej Emilki, a niedawno pokazały się dwie kreseczki. Dołączam do Was po badaniach prenatalnych;)
Dzidziuś planowany, zalezalo nam na małej różnicy wieku;) choc są momenty, w których zastanawiam się jak dan radę z takimi Maluchami[emoji23]
Termin 6.12;)
 
Ja dzisiaj już nie mam mocy , ten upał mnie wykończył , boli kręgosłup bolą nogi i wgl taka ciężką jestem jakaś [emoji23][emoji23] a co najgorsze jestem głodna a nie chce mi się tak wstać że chyba pójdę spać żeby nie myśleć o jedzeniu [emoji22]
 
Anet jechalismy autem 1700 km. Mieszkalismy w miejscowosci Brela, 10 dni, koszt okolo 5500-6000. Za pierwszym i drugim razem w te same miejsce, drugi raz z miesieczniakiem typowo dla odpoczynku, bylismy tylko zwiedzic Omis i ciagle w cieniu pod drzewami, nie zaluje, bylo cudownie. Kubus ciagle spal a Kacper z tata siedzieli w wodzie :-) a ja po trudnym czasie bardzo wypoczelam ;-)

Oł no to nie malo moze na starosc nam sie uda :D zostaje nam Zakopane :) haha co roku jestesmy i kochamy gory w tym roku mielismy isc na giewont lub rysy no ale wyszla ciaza a nie chce az tak ryzykowac.

Hej! Przygarnięcie mnie jeszcze ?
Jestem mamą rocznej Emilki, a niedawno pokazały się dwie kreseczki. Dołączam do Was po badaniach prenatalnych;)
Dzidziuś planowany, zalezalo nam na małej różnicy wieku;) choc są momenty, w których zastanawiam się jak dan radę z takimi Maluchami[emoji23]
Termin 6.12;)

Witaj rozgosc sie :)
 
Anet ja też kocham góry a właściwie oboje kochamy, byliśmy na Giewoncie nie wspominam tego dobrze ;-) wlazilam, płakałam i wyzywalam męża bo to on chciał tak wysoko wchodzić ;-)
Do Chorwacji dojazd drogi bo okolo 1500-2000 zł tak jak my mieszkamy na górze polski, Ci co nisko mają bliżej i to dużo bliżej ;-) też myślimy o górach w zamian. Albo remoncie łazienki w domu i chyba ta łazienka najbardziej mnie przekonuje ;-)

Karols przykro mi że tak się czujesz ale dokładnie mam to samo, już stawy smarowalam bo dziś dają znać i zakwasy mam na dopie nie wiem od czego, Masakra.
 
reklama
Do góry