reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A jak wysoko nad wzgórkiem łonowym? Bo ja z tych małych jestem ;) Tak szukałyśmy i dość mocno uciskałyśmy i po jakimś czasie zrezygnowałam bo zaczęło mnie bolec i tylko się zdenerwowałam. Może jutro zrobię drugie podejście. Na siedząco szukałaś czy leżąco?
Ns lezaco, na wysokości cięcia cesarskiego, około 1cm nad kością lonowa :) jak mi się uda to dzisiaj zrobię filmik
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamy :)

Eh czuje ze dopada mnir jakis kryzys, ogolnie nie mam humoru i wszystko mnie drazni, maz jeszcze 2 tyg za granica a ja juz bym chciala wracac do domu :( tylko czy sobie poradze.
Dodatkowo bardzo ciesze sie ciaza ale czasem wciaz nie wierze ze w niej jestem i ze wszystko jest ok :/ wiem dziwna jakas jestem przepraszam ale musialam sie wyzalic.
 
Nie wiem czy ze względu na chorobę jest zagrożona czy po prostu przez te bóle. Spędziłam 5dni w szpitalu dostawałam trzy razy dziennie dupathon a teraz przyjmuje dwa razy dziennie magnez, oraz luteinę do pochwowo oraz raz dziennie witaminy dla mamy w których skład chodzi:jod, magnez, kwas foliowy i coś tam jeszcze
To jesteś wspomagana by podtrzymać ciąże. Teraz wszystko w rękach Boga i musisz wierzyć ze będzie wszystko dobrze! Oszczędzaj się i będzie dobrze! :)

@lucalew @Julianna_Szcz dzięki dziewczyny, zdjęcie lubfilmik bardzo się przyda i będziemy szukać dalej :).
Jak nie znajdę to chyba oszaleje.
A jakiej czułości macie głowice? 2 czy 3 ?
 
Witam wszystkie nowe mamy :)

Eh czuje ze dopada mnir jakis kryzys, ogolnie nie mam humoru i wszystko mnie drazni, maz jeszcze 2 tyg za granica a ja juz bym chciala wracac do domu :( tylko czy sobie poradze.
Dodatkowo bardzo ciesze sie ciaza ale czasem wciaz nie wierze ze w niej jestem i ze wszystko jest ok :/ wiem dziwna jakas jestem przepraszam ale musialam sie wyzalic.
Mam to samo ostatnio. Mam takie wachania nastrojów i wszystko mnie wku...wia dosłownie. Ciagle się kłócę z moim i nie może zrozumieć ze to nie do końca moja wina :(.

Miłego dnia mamuśki!
 
@Mamusia96 nawet nie wiesz ile w stanie są znieść rodzice wszystko będzie dobrze!
My wczoraj trafiliśmy do szpitala z synem , dostał opuchlizny za uchem i sporadycznie mówił ze go boli ucho na pomocy doraźnej dostaliśmy od razu skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka sutkowatego - nie wiedziałam o takiej chorobie nawet. Mam nadzieje ze dzięki temu że szybko zareagowalismy zakończy się na antybiotykach dozylnych a nie operacji .
 
Obecnie wg om 11t1d I koszt £50 czyli coś koło 250zl plus żele profesjonalne po £7 od butelki tylko jakieś dod 35zl.
Nie wiem, jaka wielkość za £7, ale sprawdź sobie Anagel, chyba wychodzi taniej. Chociaż teraz już pewnie nie potrzebujesz, jedna butelka powinna Ci wystarczyć na dłuuugo, chyba że będziesz używać kilka razy w tygodniu :)
 
Ale miałam noc. Dostałam biegunki i co chwila latałam do toalety, do tego bolał mnie brzuch że się ruszać nie mogłam. Dopiero jak zjadłam kawałek czekolady to wszystko przeszło, ale noc zawalona. Muszę się potem zdrzemnąć bo do wieczora nie wysiedze .
 
A filmik mi nie chce wejść więc jak któraś chce to niech poda mail, wyślę :)
Screenshot_20180520-092838.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180520-092838.jpg
    Screenshot_20180520-092838.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 442
reklama
Do góry