reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A jak Wam minęła majówka? Ja jestem cała posiniaczona, opalona i zmęczona :))

Jutro mam wizytę, więc wiadomo stresik jest, dopiero jutro zobaczę serducho <3
 
reklama
Ja tez jutro na 17. Nie moge się doczekać , dwa tygodnie temu bylo serduszko widac i nic wiecej [emoji23]
 
reklama
U mnie wizyta w sobote - bedzie wtedy 11t5d wg OM. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok do tego czasu!

Ja dzis caly czas lezakuje, ale planuje maly spacer niedlugo... Powtorki z krwi na papierze na razie nie bylo i mam nadzieje, ze juz nie bedzie. Czuje sie dobrze, zadnych skurczy, zadnych boli - mam nadzieje, ze to bylo jakies male naczynko...

Dziewczyny, nie klocmy sie - ja sama zaczelam te ciaze z 98 kg. Nie czuje sie teraz jak King Kong i obrazilabym sie, gdyby ktos tak mnie nazwal, ale jednoczesnie rozumiem, ze sa dni kiedy ktos moze tak sie czuc. Nie oceniajmy sie po prostu, bo inaczej to miejsce przestanie spelniac swoja podstawowa funkcje!
 
Do góry