reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja też się cieszę jak slysze takie wieści .. Liczę że i u nas tak będzie :) Ale przychodzą takie myśli a co jeśli. sie nie uda ... Musimy wytrzymać w tej niepewności choc powiem szczerze że jakos spokojna jestem ostatnio ...Po wizycie byłam dwa dni zdołowana i się zamartwialam ale co to da ...nic ... Więc bądźmy dobrej myśli ;)
Miałam dokładnie to samo. Przeszłam małe załamanie i się pozbierałam. Teraz mam naprawdę ogromny spokój w sobie, dużo się śmieję a przede wszystkim nie myślę o tym w kółko :-)
 
reklama
No dokładnie to samo od mojej gin usłyszałam. Że to może być kwestia dnia, a nawet kilku godzin.
Gdzieś mi z tyłu głowy tez siedzi to, że może się nie udać i jak mi ta myśl przychodzi, to spokojnie do tego podchodzę jednak- nie teraz, to zaraz.
Ale głównie mam jednak podejście, że nie ma takiej opcji i koniec!!! Że na następnej wizycie zobaczę jak mój glutek ładnie urósł i jak mu serduszko pięknie bije [emoji6]
Naprawdę pomaga mi w takim nastawieniu to forum bardzo. Wiem, że nie powinno się porównywać do nikogo, bo każda ciąża przebiega inaczej i każda z nas ma inny organizm itd, ale jak czytam, że którejs z dziewczyn na jednej wizycie ledwo co się zarodek pokazał, a tydzień później widziała zarodek z tętnem 130 - no to sorry, ale takie wiadomości to miód na moje serce i tylko mnie utrzymują w tym, że będzie dobrze[emoji6]
Jak ja lubie byc miodem na na czyjes serce :)
 
Cześć dziewczyny! :) Mój prawdopodobny termin porodu to 7-9.01.19, ale różnie to bywa dlatego dotarłam do Was. Mam pytanie... jestem w 4tc. Robiłam dzisiaj bete i wyszła 490. Niestety nie podali norm. Dlatego pytam Was czy ta wartość jest dobra?

f2w3dqk3865bg76x.png
 
Cześć dziewczyny! :) Mój prawdopodobny termin porodu to 7-9.01.19, ale różnie to bywa dlatego dotarłam do Was. Mam pytanie... jestem w 4tc. Robiłam dzisiaj bete i wyszła 490. Niestety nie podali norm. Dlatego pytam Was czy ta wartość jest dobra?

f2w3dqk3865bg76x.png
Jak najbardziej w normie. Sprawdz przyrost po 48 godzinach:) Wartosc ekstra :) Witamy serdecznie :)
 
reklama
Do góry