reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Melduję się i ja po wczorajszej wizycie, wiek ciążowy niby 6,3 - zarodka nawet niemierzył tak maleńki ale serduszko już pięknie było widoczne ;)

tutii frutti- też chce zrobić test, ale czy on czasem nie wykrywa trzech trisomii które są określane w prawdopodobieństwie przy teście pappa??
 
reklama
Melduję się i ja po wczorajszej wizycie, wiek ciążowy niby 6,3 - zarodka nawet niemierzył tak maleńki ale serduszko już pięknie było widoczne ;)

tutii frutti- też chce zrobić test, ale czy on czasem nie wykrywa trzech trisomii które są określane w prawdopodobieństwie przy teście pappa??

Wiecej trisomii wykrywa. Pappa to tylko statystyka, tak naprawde nie jest w ogole mirodajna Moim zdaniem. Gratuluje udanej wizyty.
 
Dobrze ze wszystko ok u was :) a wg OM na kiedy miałaś? Nas tu tyle że ciągle mi się miesza myślałam że Ty podobny termin jak ja masz :)
A ja jeszcze 3h do wizyty

Wedlug om 6+1. Ciesze sie z wizyty choc wiadomo jeszcze nie na 100 % jak to pan doktor powiedzial na tym etapie jest wszystko ok.
Nastepna wizyta 17 maja i mam nadzieje ze uslysze jak serduszko bije :)
Trzymam kciuki.
 
reklama
W Rodzinie nie mam zadnych przypadkow chorob genetycznych, z corka zrobilam zeby byc spokojna. Teraz mysle ze zrobie z powodu zdarzen dwoch znajomych , ktorym sie przydarzylo niestety i bardzo mnie te sytuacje wystraszyly.nad amnopunkcja pomysle ale na pewno zrobie nieinwazyjne typu NIFTy, we wloszech inacZej to sie nazywa ale to samo bada.

Ale czy te badania NIFTy, Harmony etc. nie sa rowniez statystyka? Myslalam, ze one tez sie opieraja o jakies prawdopodobienstwo... Strasznie to pogmatwane [emoji849]
 
Do góry