reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja też nie mogę patrzeć na mięso odrzuca mnie na sama myśl więc u mnie kasza z warzywami....a co do badan prenatalnych to ja robię usg i testy papa te z krwi bo to z racji wieku się musiałam zapisać
 
Dziewczyny! Co dzis na obiad? U mnie kasza gryczana z warzywami na parze, piers z indyka, sos pomidorowy i parmezan. Po poludniu wyciane sobie sok z warzyw i owocow. Wieczorem ma zajecia zumby ale nie moge ich teraz prowadzic wiec robie dziewczynom trening funkcjonalny i tylko motywuje one cwicza.
U mnie dziś rybka i frytki z kapusta :)
Też bym chciała zumbowac hehe ale wydaje mi się że straciłam gdzieś swój rytm hehe
 
Cześć grudniowe mamusie!
Również termin na grudzień -26 :)
Mam już prawie 5 letnie córeczkę :)
Pozdrowionka :)
Witamy w naszym gronie :)

Mam pytanko, o co będzie mnie pytała ginekolog? Bo nie wiem czy mam się jakoś szczególne przygotować na jakieś pytania.
Kiedy był ostatni okres, która to ciąża czy były poronienia i jak się czujesz. Tyle ja pamiętam, ale dziewczyny świeżo po wizycie niech się lepiej wypowiedza :)
 
reklama
Mam teraz wizytę w piątek na NFZ ale pierwszy raz u tego lekarza więc nie wiem czy będzie robił jakieś usg czy tylko mnie obada i tyle.
A 21 maja mam u takiego gdzie ma pełny sprzęt więc liczę że więcej się dowiem.

A wiecie może kiedy zakładają kartę ciąży? Chyba już powinni zakładać, coś kojarzę że po potwierdzonej becie założyli mi kartę q poprzedniej ciąży.
Karte zakładają jak jest [emoji173]
 
Do góry