reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
21 maja masz wizyte tak? A juz bylad u lekarza? Przepraszam jesli pisalas, ale jest tu tyle postow, ze niektore mi umykają :)
Mam teraz wizytę w piątek na NFZ ale pierwszy raz u tego lekarza więc nie wiem czy będzie robił jakieś usg czy tylko mnie obada i tyle.
A 21 maja mam u takiego gdzie ma pełny sprzęt więc liczę że więcej się dowiem.

A wiecie może kiedy zakładają kartę ciąży? Chyba już powinni zakładać, coś kojarzę że po potwierdzonej becie założyli mi kartę q poprzedniej ciąży.
 
Dziewczyny! Co dzis na obiad? U mnie kasza gryczana z warzywami na parze, piers z indyka, sos pomidorowy i parmezan. Po poludniu wyciane sobie sok z warzyw i owocow. Wieczorem ma zajecia zumby ale nie moge ich teraz prowadzic wiec robie dziewczynom trening funkcjonalny i tylko motywuje one cwicza.
 
Dziewczyny! Co dzis na obiad? U mnie kasza gryczana z warzywami na parze, piers z indyka, sos pomidorowy i parmezan. Po poludniu wyciane sobie sok z warzyw i owocow. Wieczorem ma zajecia zumby ale nie moge ich teraz prowadzic wiec robie dziewczynom trening funkcjonalny i tylko motywuje one cwicza.
Ja na leniwca - spaghetti bolognese dla chłopaków a ja zjem spagetti Napoli bo ledwo ruszam mięso póki co....
 
Mam teraz wizytę w piątek na NFZ ale pierwszy raz u tego lekarza więc nie wiem czy będzie robił jakieś usg czy tylko mnie obada i tyle.
A 21 maja mam u takiego gdzie ma pełny sprzęt więc liczę że więcej się dowiem.

A wiecie może kiedy zakładają kartę ciąży? Chyba już powinni zakładać, coś kojarzę że po potwierdzonej becie założyli mi kartę q poprzedniej ciąży.
Mi założył na pierwszej wizycie, bo jak poszłam to było już serduszko. Ale to chyna zależy od lekarza. Wiem, że jedno zakładają dopiero ok 10tc, a inni wlasnie jak jest serduszko :)
Kobietki robicie badania prenatalne? Jesli tak to jakie??? Bo wlasnie sie zastanawiamy
Ja bede robic, napewno to pofstawowe usg prenatalne, a jesli cos byloby nie tak to wtedy zobaczymy co dalej.
Dziewczyny! Co dzis na obiad? U mnie kasza gryczana z warzywami na parze, piers z indyka, sos pomidorowy i parmezan. Po poludniu wyciane sobie sok z warzyw i owocow. Wieczorem ma zajecia zumby ale nie moge ich teraz prowadzic wiec robie dziewczynom trening funkcjonalny i tylko motywuje one cwicza.
U mnie spaghetti, dla mnie w wersji bez mięsa, bo odrzuca mnie od wszelkiego rodzaju mięsa :/
 
Dziewczyny! Co dzis na obiad? U mnie kasza gryczana z warzywami na parze, piers z indyka, sos pomidorowy i parmezan. Po poludniu wyciane sobie sok z warzyw i owocow. Wieczorem ma zajecia zumby ale nie moge ich teraz prowadzic wiec robie dziewczynom trening funkcjonalny i tylko motywuje one cwicza.


U mnie dzis na slodko :) byly racuchy z jablkami. Mmm zjadlabym spagetti :)
 
reklama
Boże przestańcie aż mi ślina po plecach już cieknie.
Ja nie wiem co na obiad, muszę być na diecie bo spora moją waga, ale chyba gotowane udo indyka i jakieś warzywka do tego.
 
Do góry