reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Tutti_frutti_by-Iga ooo... To nie tylko mój syn taki cycuś:p życzę Wam dużo zdrówka i wytrwałości oby tylko było już lepiej:D hmm... A ja czekam do wtorku zrobię bete po wynikach umowie się na wizytę. Brzuch ciągnie jak na @. W pierwszej ciąży też tak było ale jednak trochę się martwię czy wszystko ok.. Bo tak bardzo chce drugiego dzidziusia... za chwilę zbieram się do pracy A dziś pewnie będzie Sajgon... Miłego dnia dziewuszki;)
 
reklama
Czesc dziewczyny! Co u was slychac? Ile piszecie. Szok! Duzo nas pewnie przybylo. Nie wiem czy mnie pamietacie. Bylam i zniknelam za tydzien. To ja zalezylam grupe. Mialam miec lyzeczkowanie w poniedzialek bo bylo podejrzenie pustego jaka a tu dzis serducho! Jestem taka sczesliwa
Cbyba zartujesz? Serio? Ale sie ciesze... ile dajesz wszystkim nadziei. Super.
 
Czesc dziewczyny! Co u was slychac? Ile piszecie. Szok! Duzo nas pewnie przybylo. Nie wiem czy mnie pamietacie. Bylam i zniknelam za tydzien. To ja zalezylam grupe. Mialam miec lyzeczkowanie w poniedzialek bo bylo podejrzenie pustego jaka a tu dzis serducho! Jestem taka sczesliwa
Iga, cudowna wiadomość! Dajesz nadzieje!! A co z tą kosmówką? Coś czujesz czy tylko na usg widać?
 
@HappyElephant ile Twoje dziecko ma, mój synek ma 16 miesięcy I straszny cycocholik I tak się zastanawiam co teraz mam zrobić. Najlepiej by było aby sam się odstawil:p
Skończył rok w marcu. Samoodstawienia to ja u niego nie widzę :no2: Od roczku powolutku próbuję redukować karmienia, przynajmniej na razie w dzień... Nie chcę karmić tandemu, absolutnie. A wolałabym odstawić go na długo przed porodem, żeby nie było mu potem przykro.
Udało mi się sprawnie zajść w drugą ciążę i nie zdążyłam zrobić postępu z odstawianiem ;)

Jutro o 10 rano. To bedzie 5tc6d wedlug om. Tak bym chciala zobaczyc serduszko...
Ale nie denerwuj się, jeśli jeszcze nie zobaczysz :)
 
Dzień dobry wszystkim :) widzę ze tutaj produkcja postów od świtu :D Iga- gratulacje, rzeczywiście brzmi jak cud i przeznaczenie, trzymam kciuki żeby nie było większych komplikacji <3
 
Czesc dziewczyny! Co u was slychac? Ile piszecie. Szok! Duzo nas pewnie przybylo. Nie wiem czy mnie pamietacie. Bylam i zniknelam za tydzien. To ja zalezylam grupe. Mialam miec lyzeczkowanie w poniedzialek bo bylo podejrzenie pustego jaka a tu dzis serducho! Jestem taka sczesliwa


Pamietamy :) super, zostan z nami do grudnia ! :)
 
@HappyElephant mój synek koło roku jadł cycusia na wieczór no i w nocy. W lutym wrocilam do pracy i znów są karmienia w dzień, bo jak tylko wracam z pracy to zaraz szarpie mnie za koszulkę i wielka aferę kręci. Awanturnik mały:p
 
reklama
Do góry