reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny, właśnie poszłam siusiu i zauważyłam lekkie, brązowe upławy. Nie było ich dużo. Dzisiaj jest 5t4d.


Obserwuj, oby tylko krew sie nie pojawila.

Hej dziewczyny, znowu musze Was nadrobic tyle naprodukowalyscie :-)

Ja jutro na 13:20 mam wizyte no i wiadomo stresuje sie bardzo. Trzymajcie proszę kciuki za nas.

Trzymam kciuki :) daj znac po wizycie. Oj nastepny tydzien bedzie u mnie bardzo stresujacy...
 
reklama
Dziewczyny strasznie rozbolało mnie gardło. :( Masakra, nie pamietam kiedy mnie tak gardło bolało :(. Jakieś rady oprócz wody utlenionej i ze solą? Tamtum verde mogę? Gdzieś wyczytałam ze tak, a na ulotce zakaz.
Ja w poprzedniej ciazy na samym wlasnie poczatku mialam bol gardla, kaszel, katar wiec ratowalam sie właśnie tantum verde, duza iloscia wody z cytryna, syrop z cebuli i miodu, mleko z czosnkiem itp. Troche to trwalo ale pomogło. Zdrowka zycze, trzymaj sie!
 
Dziewczyny, właśnie poszłam siusiu i zauważyłam lekkie, brązowe upławy. Nie było ich dużo. Dzisiaj jest 5t4d.
Hej, ja tak miałam 2 tygodnie. Przeszło po 4 dniach brania duphastonu.
Były nawet takie niteczki ciemne w uplawach, jakby tkanka, I nikt się nie przejął, ani położna ani lekarz ani doktorka w szpitalu. Póki nie ma żywej krwi ponoć najlepiej przystosowac z wysiłkiem I obserwować. Ale nie popadać w panikę.
 
Hej, ja tak miałam 2 tygodnie. Przeszło po 4 dniach brania duphastonu.
Były nawet takie niteczki ciemne w uplawach, jakby tkanka, I nikt się nie przejął, ani położna ani lekarz ani doktorka w szpitalu. Póki nie ma żywej krwi ponoć najlepiej przystosowac z wysiłkiem I obserwować. Ale nie popadać w panikę.

To moją pierwszą ciążą i nie wiem co może się zdąży a co nie. Dzisiaj w pracy było trochę wysiłku (pracą fizyczna) i stres bo regionalna była na wizycie.
 
To moją pierwszą ciążą i nie wiem co może się zdąży a co nie. Dzisiaj w pracy było trochę wysiłku (pracą fizyczna) i stres bo regionalna była na wizycie.
Mogło mieć wpływ. Obserwuj, jakby kolor uplawow się zmienił, doszlaby krew, ból brzucha, skurcze to koniecznie na ostry dyżur albo do ginekologa w trybie natychmiastowym. Ale jeśli to tylko zmiana wyglądu to nie dzieje się tragedia.
 
Pisz kochana.... będziesz naszą matką chrzestną :D
Dziekuje za radę.
Mam nadzieje, że z fasolką wszystko ok i ze w ogóle tam jest i ze nie od tego mam stan zapalny:( i stan podgorączkowy.... denerwuje się coraz bardziej im bliżej wizyty....
A kiedy wizyta? Bo ja zakrecona.. wszystko bedzie dobrze ;-)
 
reklama
Do góry