reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Klaudia co Ci lekarz powiedzial


pęcherzyk dużo większy i wyrazniejszy. Szukał strasznie długo zarodka i w końcu na ścianie tego pęcherzyka, mówi ze to chyba to. Ale bila od niego taka niepewnosc, ze nue potrafie zaufac ze to prawda.. Ale mam przyjść pon/wtorek żeby zobaczyć coś więcej.
A i ze raczej wszystko jest dobrze, bo bardzo ładnie w tydzień urósł pęcherzyk.
Pytałam czy pusty, to mówi ze raczej wygląda mu ze coś się pojawi.
Jeszcze jedno raczej i bym oszalała..
 
pęcherzyk dużo większy i wyrazniejszy. Szukał strasznie długo zarodka i w końcu na ścianie tego pęcherzyka, mówi ze to chyba to. Ale bila od niego taka niepewnosc, ze nue potrafie zaufac ze to prawda.. Ale mam przyjść pon/wtorek żeby zobaczyć coś więcej.
A i ze raczej wszystko jest dobrze, bo bardzo ładnie w tydzień urósł pęcherzyk.
Pytałam czy pusty, to mówi ze raczej wygląda mu ze coś się pojawi.
Jeszcze jedno raczej i bym oszalała..
Hej Klaudka, czyli widzę że jesteśmy na podobnym etapie. Ja dziś zaliczyłam dwóch lekarzy i przy moim pęcherzyku 17 mm i becie sprzed tygodnia 6000 mieli bardzo nietęgą minę, że zarodka nie ma. Jeden lekarz to już przebąkiwał że lepiej się samemu oczyścić, niż iść na zabieg...

Także czekam do środy na kolejny usg. Ale jak nie wytrzymam to pójdę w poniedziałek.

Właśnie przeczytałam chyba wszystkie fora i artykuły o pustych jajach i teraz żałuję.

Ile ma pęcherzyk? Jest ciałko żółte? Przepraszam że tak dopytuję, ale jestem przerażona... Jaki masz symbol na zdjeciu z USG? GS czy YS?
 
Życzę sobie i Wam żeby już te 3 miesiące minęły. Naprawdę.
Dozuję sobie czytanie forum ostatnio w małych ilościach, bo za każdym razem zaczynam się porównywać do kogoś, swoje objawy, wyniki itd. i kończy się lekkim podłamaniem nerwowym chociaż staram się być spokojna i myślę tylko pozytywnie.
Pewnie, że to forum jest po to żeby się dzielić każdymi wrażeniami i można tu pisać na co ma się ochotę, szukać wsparcia i odpowiedzi na różne pytania. Obawiam się, że tonu forum nie zmienimy dopóki u każdej z nas nie minie to magiczne 13 tygodni. 90% wiadomości dotyczą niestety przykrych rzeczy i bardzo współczuję każdej z Was, którą dopadło coś złego. W życiu nie chciałabym być na Waszym miejscu.
Ja, w każdym razie, super się czuję mając takie pozytywne nastawienie. Polecam Wam wszystkim!
 
Hej Klaudka, czyli widzę że jesteśmy na podobnym etapie. Ja dziś zaliczyłam dwóch lekarzy i przy moim pęcherzyku 17 mm i becie sprzed tygodnia 6000 mieli bardzo nietęgą minę, że zarodka nie ma. Jeden lekarz to już przebąkiwał że lepiej się samemu oczyścić, niż iść na zabieg...

Także czekam do środy na kolejny usg. Ale jak nie wytrzymam to pójdę w poniedziałek.

Właśnie przeczytałam chyba wszystkie fora i artykuły o pustych jajach i teraz żałuję.

To ten sam błąd popelnilysmy. Tez przeczytałam chyba wszystko co na ten temat. No nic teraz nie mamy wpływu - miejmy nadzieje, ze tylko najemy się strachu i na następnej wizycie zarodki będą ;)
 
Życzę sobie i Wam żeby już te 3 miesiące minęły. Naprawdę.
Dozuję sobie czytanie forum ostatnio w małych ilościach, bo za każdym razem zaczynam się porównywać do kogoś, swoje objawy, wyniki itd. i kończy się lekkim podłamaniem nerwowym chociaż staram się być spokojna i myślę tylko pozytywnie.
Pewnie, że to forum jest po to żeby się dzielić każdymi wrażeniami i można tu pisać na co ma się ochotę, szukać wsparcia i odpowiedzi na różne pytania. Obawiam się, że tonu forum nie zmienimy dopóki u każdej z nas nie minie to magiczne 13 tygodni. 90% wiadomości dotyczą niestety przykrych rzeczy i bardzo współczuję każdej z Was, którą dopadło coś złego. W życiu nie chciałabym być na Waszym miejscu.
Ja, w każdym razie, super się czuję mając takie pozytywne nastawienie. Polecam Wam wszystkim!
Porcelana te 3 mce niczego nie zmienią. Dopóki nie masz dziecka przy sobie wszystko sie może zdarzyć w każdym momencie. A jak juz je masz to dalej się martwisz ale o co innego.
 
Hej Klaudka, czyli widzę że jesteśmy na podobnym etapie. Ja dziś zaliczyłam dwóch lekarzy i przy moim pęcherzyku 17 mm i becie sprzed tygodnia 6000 mieli bardzo nietęgą minę, że zarodka nie ma. Jeden lekarz to już przebąkiwał że lepiej się samemu oczyścić, niż iść na zabieg...

Także czekam do środy na kolejny usg. Ale jak nie wytrzymam to pójdę w poniedziałek.

Właśnie przeczytałam chyba wszystkie fora i artykuły o pustych jajach i teraz żałuję.

Ile ma pęcherzyk? Jest ciałko żółte? Przepraszam że tak dopytuję, ale jestem przerażona... Jaki masz symbol na zdjeciu z USG? GS czy YS?

Nic się nie dzieje ze się dopytujesz, nic na temat wielkości pęcherzyka i obecności ciałka żółtego nie powiedział. A wydruk usg mi nie dal. Symbolu nie wiem. Nie wiem nic. To moja pierwsza ciąża. I jak dowiedziałam się że nie ma zarodka to jakoś mi ucielo myślenie żeby zapytać..
Wiec w niepewności zupełnej do wtorku. Zrobiłam dla pewności test bo kreski do tej pory były niewyraźne. Dziś zajebiście mocna w sekundzie. Ale to znowu o niczym nie świadczy. :/
 
reklama
Wiem tyle ze pęcherzyk naprawdę ładnie urósł. Jak porównywalismy zdjęcia sprzed tygodnia z dzisiejszym. Ładny, wyraźny, okrągły. Tyle e martwi mnie ze w tydzień tylko tyle się zmieniło. Miesiączki mi się wahaly do tyg nawet. Wiec mam nadzieje ze ciąża jest po prostu mlodsza..
 
Do góry