reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny witam sie, jestem czerwcową mamą 2018.
Przepraszam, że tak z buta do Was wskakuje [emoji849]... ale mam nieużywany monitor oddechu baby sense 7...
Mój mąż przerażony po tym jak poczytał o sids, zakupił...
Nie zamontował, i tak leży w szafie nieużywany,...
Kosztował dużo i chce go sprzedać, dogadamy się z ceną.
Na gwarancji, kupiony w kwietniu tego roku.
Wybaczcie, że wyjeżdżam Wam na forum ale ogłaszam sie gdzie tylko sie da bo nie mam z tym monitorem co zrobić .. Moze któraś by chciała a nie ma kasy na nowy? A używany wiadomo, taki sprzęt strach kupować.
Bardzo sie polecam, gdyby coś- priv.
Już nie nagabuje, życzę Wam kobitki udanych porodów [emoji173]
Pozdrawiam cieplutko:)
Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 418
  • Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 414
  • Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 422
  • Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 413
reklama
Dzis postanowilam sie rozruszac. Poszlismy na jesienny niedlugi spacer. Jak ide w tempie slimaka to jest ok ale przyspieszam to brzuch juz tak sie napina i ciagnie strasznie w dół. W domu tez. Cos zrobię, jakas drobnostka bo sie nie przeciążam i tak latajac za synem by nie zrobił sajgonu wiekszego niz jest - brzuch sie napina. I misze sie klasc. Klade sie: " mamo siku" - znajome? Dla mnie az za bardzo. :laugh2::errr: :rolleyes:

Gdybym miala jeszcze domowe usg i mogla sprawdzic co u Maluszka to byloby bez znaczenia...:happy:
 
Hej ☺
Rogal potwierdzam - super sprawa. Sama nie byłam przekonana. Koleżanka mnie namówiła i powiem Ci szczerze - polecam. Co do ciuszków, kilka nowych, sporo używanych. Kumpela przysłała mi wielka pakę z UK :) podzieliłam na jasne i ciemne i do prania na 90c. Piękne, czysciutkie, nic się nie stało. Połowa wyprasowalam, a połowa pięknie czeka na swoją kolej. W życiu nie pralabym dwa razy.... Podziwiam, ale w sumie w jakim celu?? Nie lepiej dać na 90c?,milego dzionka
Cześć dziewczyny, ale Wy już jesteście przygotowane na przyjście maluszka :) ja zabieram się za pranie w tym tygodniu. A jak piszecie, że zrobiłyście dwa albo trzy prania to znaczy, że jedne rzeczy tyle razy pierzecie czy tyle rzeczy macie do prania? ;)
Do dziewczyn co mają rogale do spania powiedzcie mi na czym to polega bo ja nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić w czym to mi ma pomóc. Ostatnio strasznie źle śpię nie mogę sobie znaleźć pozycji wszystko mi cierpnie, gniecie, przeszkadza i zastanawiam się czy taki rogal mi przyniesie ulgę.
 
@Kacprysiowo nie wiem o jakim bólu mówisz, ale ja mam taki, że wydaje mi się, że mi dzidziol siedzi na szyjce i mnie kłuje.
Też chodzę szybko, nie umiem inaczej dopiero jak mnie zaczyna boleć brzuch to zwalniam.
Nigdy nie prałam ubranek w 90 stopniach, zawsze się zastanawiałam w jakiej temperaturze prać bo na metkach jest napisane 30 góra 40 stopni. Ja mam ubranka nowe, albo po córce niestety albo nie umiem kupować w lumpkach albo nie trafiłam na fajne bo nigdy mi się nie udało nic fajnego kupić :(
 
reklama
Dzięki dziewczyny skoro Wy tez macie klucia to znaczy że jest ok.
Ja też ciągle latam. Maz się wkurza ale jak nie latać z dwójką maluchow w domu?! Nie możliwe to jest.
Ja ciuszki mam poprane i wyprasowane, pralam w 40stopniach.
 
Do góry