reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja Was na razie żegnam dziewczyny.... okazało się że gin do której byłam zapisana na NFZ nie ma USG w gabinecie, a ta do której byłam prywatnie zapisana odwołała wizytę.... załamana dzisiaj jestem i tylko ryczę bo gdzie nie dzwonię to terminy odległe...
 
reklama
Ja Was na razie żegnam dziewczyny.... okazało się że gin do której byłam zapisana na NFZ nie ma USG w gabinecie, a ta do której byłam prywatnie zapisana odwołała wizytę.... załamana dzisiaj jestem i tylko ryczę bo gdzie nie dzwonię to terminy odległe...
Czemu odwołała?

Zbywają Cię nawet jak dzwonisz i mówisz, że jesteś w ciąży i potrzebujesz koniecznie zacząć chodzić do lekarza?
 
Ja Was na razie żegnam dziewczyny.... okazało się że gin do której byłam zapisana na NFZ nie ma USG w gabinecie, a ta do której byłam prywatnie zapisana odwołała wizytę.... załamana dzisiaj jestem i tylko ryczę bo gdzie nie dzwonię to terminy odległe...
A to dlaczego zegnasz sie z nami? Spokojnie, stres nie wskazany :* poszukaj innego lekarza prywatnie, nie powinno byc az takiego problemu z terminami.
Ja raczej też będę się żegnać, ale czekam jeszcze na wyniki bety. Na papierze plamienia różowe od wczoraj mam złe przeczucia....
Jak najszybciej do lekarza po duphaston albo luteine!
 
reklama
U Nas prywatnie to średnio 200zł.... wybaczcie ale nie stać mnie na takie wydatki... do tego potem wszystkie badania prywatnie...

Ja na pierwsza wizyte ide prywatnie a pozniej jestem zapisana na polowe maja do tego samego lekarza na nfz. Wizyta prywatna to tez 150 zl ale wole isc i sprawdzic czy wszystko jest ok :) nie zalamuj sie i nie placz napewno gdzies cos sie znajdzie szybciej.
 
Do góry