reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
A jaki magnez zażywacie na twardnienie? Ja dziś skonsultowałam się z moją ginekolog i kazała mi brać Asmag 2 tabletki 3 razy dziennie. Mam nadzieję, że to tylko tak profilaktycznie i twardnienie ustąpi, bo czuję sie dobrze, a dzidzia kopie coraz bardziej, więc chyba ma się dobrze.
 
Pozdrowienia ze szpitala... w piatek w nocy przyjechałam na IP bo czułam dziwne parcie w pochwie, w moczu wyszła mi jakaś bakteria, antybiotyk. Kolejna noc w szpitalu, pogoda dobija w tym wszystkim. Mam nadzieje ze już jutro dostanę wypis....
 
A jaki magnez zażywacie na twardnienie? Ja dziś skonsultowałam się z moją ginekolog i kazała mi brać Asmag 2 tabletki 3 razy dziennie. Mam nadzieję, że to tylko tak profilaktycznie i twardnienie ustąpi, bo czuję sie dobrze, a dzidzia kopie coraz bardziej, więc chyba ma się dobrze.
Ja mam mag b6 forte
 
Część dziewczyny co tam u was? Jak wasze maluchy? Ja siedzę u lekarza ale nie dawno weszła Pani z godziny 8. A ja miałam na 8.30. mam nadzieję że już nie długo wejdę
 
Cześć wszystkim :-) jestem tu nowa, obecnie w trakcie 22 tygodnia ciąży.

Troche się "zafiksowałam" na punkcie wszelkich dolegliwości ciążowych. Aktualnie drążę temat twardnienia brzucha. Zdarza mi się to kilka razy dziennie (np wczoraj około 5-6 razy) i trwa dosłownie kilka sekund (tak max do 10 sekund) - czy to normalny objaw? Od początku ciąży zmagam się z zaparciami, więc jelita też ciagle się przekładają, co też może mieć wpływ na różne odczucia.. Poza tym odczuwam lekki dyskomfort jakby w kroczu - ni to pobolewanie, ni to delikatne kłucie, po prostu takie nijakie uczucie, które pojawia się w ciągu całego dnia. Być może to rozciągająca się macica?

Dodam, ze tydzień temu mialam badanie usg połówkowe - dzidzia rozwija się prawidłowo i jest bardzo ruchliwa, a w ostatnią środę byłam też na wizycie u swojej ginekolog, która stwierdziła, że na ten moment wszystko okej, a szyjka zamknięta.

Dopadły mnie jakieś chyba stresy ciążowe, muszę chyba spróbować się wyluzować, bo moje objawy wydają się być normalnymi objawami ciążowymi. Szczególnie, że jestem świeżo po wyzytach u lekarzy. Jak myślicie?

Witaj :) Ja twardnienie brzucha mam od 20 tyg, sa to skurcze przepowiadajace nie powinny byc grozne jesli nie towarzyszy im bol :) mi czasem tak sie zepnie brzuch ze wole sie nawet nie ruszac, a co ciekawsze najczesciej te skurcze mam jak leze :D magnezu w ciazy wole unikac zeby pozniej nie miec problemu z porodem bo obie ciaze przenosilam, aktualnie lykam tylko zelazo :)
 
Część dziewczyny co tam u was? Jak wasze maluchy? Ja siedzę u lekarza ale nie dawno weszła Pani z godziny 8. A ja miałam na 8.30. mam nadzieję że już nie długo wejdę

Hej hej :) moj maluch ostatnio tak sie kreci w brzuchu ze az jestem w szoku :) a czytalam ze dziecko w tych tyg najwiecej spi :D
Mnie w tym tyg czeka picie napoju z wody i glukozy :D wybieram sie z mezem w razie gdybym tam padla hehe
 
Hej hej :) moj maluch ostatnio tak sie kreci w brzuchu ze az jestem w szoku :) a czytalam ze dziecko w tych tyg najwiecej spi :D
Mnie w tym tyg czeka picie napoju z wody i glukozy :D wybieram sie z mezem w razie gdybym tam padla hehe
No ja też ostatnio robiłam glukozę i dobrze że miałam blisko do domu i poszłam bo strasznie mi się w głowie kręciło
 
reklama
Do góry