reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Czesc dziewczyny ;-) juz pewnie wiekszosc mnie nie pamieta, mialam Was podczytywac ale czasu brak.
Mam nadzieje ze u Was wszystko w porządku i że zdrowo rośniecie ;-)

Ogolnie dzis mam juz 13+5, termin z 26.02 na 24.02 sie zmienil ;-)
Mialam po drodze jakies plamienia itp ale wszystko jest ok. Za mało sie oszczedzalam..
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze ;-) kosc nosowa widoczna, przeziernosc 1,7.
Płci jeszcze nie znam.

Tak pomyslalam ze moze jak bedzie chlopak to odezwe sie do Was i moze odkupie od ktorejs ciuszki?;-) potrzebowalabym po prostu zdjec i wyceny i ewentualnie kosztow wysylki ;p
bo dziewuszkowe mam xP

Załączam foto z usg.
Zobacz załącznik 891314
Cudowne wieści Aga! Ciesze sie, ze wszystko u Was dobrze :* rośnijcie zdrowo :)
 
reklama
Część dziewczyny mam pytanie czy w ciąży można nosić łańcuszki brazoletki? Bo ja slyszsłys że nie wolno i nie wiem czy to prawda

Łańcuszki i bransoletki jak najbardziej można. Trzeba tylko uważać z pierscionkami i obrazkami bo palce puchną i może być problem że zdjęciem. No i na porodowke to już koniecznie bez obrączki, moja znajomej tak spuchly ręce że przed porodem musieli jej przeciąć obrączkę w szpitalu.
 
Czesc dziewczyny ;-) juz pewnie wiekszosc mnie nie pamieta, mialam Was podczytywac ale czasu brak.
Mam nadzieje ze u Was wszystko w porządku i że zdrowo rośniecie ;-)

Ogolnie dzis mam juz 13+5, termin z 26.02 na 24.02 sie zmienil ;-)
Mialam po drodze jakies plamienia itp ale wszystko jest ok. Za mało sie oszczedzalam..
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze ;-) kosc nosowa widoczna, przeziernosc 1,7.
Płci jeszcze nie znam.

Tak pomyslalam ze moze jak bedzie chlopak to odezwe sie do Was i moze odkupie od ktorejs ciuszki?;-) potrzebowalabym po prostu zdjec i wyceny i ewentualnie kosztow wysylki ;p
bo dziewuszkowe mam xP
:biggrin2::biggrin2:
Załączam foto z usg.
Zobacz załącznik 891314
Super wieści dbaj o siebie i maluszka buziaki:)
 
Hej dziewczyny! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie... Ze sporą częścią z Was byłam tu od samego początku. Obiecałam, że jak tylko po raz kolejny zobaczę dwie kreski na teście, to się Wam koniecznie pochwalę. No to jestem [emoji5] Termin na koniec kwietnia/początek maja.
P. S. Notorycznie podglądam Waszą galerie z brzuszkami [emoji173]️
Gratulacje!!! Trzymajcie się zdrowo :)

Czesc dziewczyny ;-) juz pewnie wiekszosc mnie nie pamieta, mialam Was podczytywac ale czasu brak.
Mam nadzieje ze u Was wszystko w porządku i że zdrowo rośniecie ;-)

Ogolnie dzis mam juz 13+5, termin z 26.02 na 24.02 sie zmienil ;-)
Mialam po drodze jakies plamienia itp ale wszystko jest ok. Za mało sie oszczedzalam..
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze ;-) kosc nosowa widoczna, przeziernosc 1,7.
Płci jeszcze nie znam.

Tak pomyslalam ze moze jak bedzie chlopak to odezwe sie do Was i moze odkupie od ktorejs ciuszki?;-) potrzebowalabym po prostu zdjec i wyceny i ewentualnie kosztow wysylki ;p
bo dziewuszkowe mam xP

Załączam foto z usg.
Zobacz załącznik 891314
Aga już końcówka I trymestr! Brawo! Rośnijcie zdrowo :)
Fotka super!

U nas się też ochlodzilo. M poszedł pobiegać, ja xistalam z chłopcami. Byliśmy dziś u alergologa. Straszy na dalej doliczone szczepienie na mm r, ale przypominające w 6 rż mamy robić. Strasznie się boję czy mu azs w tym strasznym stanie co kiedyś miał nie wróci...
Jutro zaczynam 26 tc. Nie zrobilam jeszcze badania z obciążeniem glukoza. Ma być teraz trochę chłodniej to podjadę do labka.
 
Czesc dziewczyny ;-) juz pewnie wiekszosc mnie nie pamieta, mialam Was podczytywac ale czasu brak.
Mam nadzieje ze u Was wszystko w porządku i że zdrowo rośniecie ;-)

Ogolnie dzis mam juz 13+5, termin z 26.02 na 24.02 sie zmienil ;-)
Mialam po drodze jakies plamienia itp ale wszystko jest ok. Za mało sie oszczedzalam..
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze ;-) kosc nosowa widoczna, przeziernosc 1,7.
Płci jeszcze nie znam.

Tak pomyslalam ze moze jak bedzie chlopak to odezwe sie do Was i moze odkupie od ktorejs ciuszki?;-) potrzebowalabym po prostu zdjec i wyceny i ewentualnie kosztow wysylki ;p
bo dziewuszkowe mam xP

Załączam foto z usg.
Zobacz załącznik 891314
Gratulacje!!!!!!
 
Hej dziewczyny! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie... Ze sporą częścią z Was byłam tu od samego początku. Obiecałam, że jak tylko po raz kolejny zobaczę dwie kreski na teście, to się Wam koniecznie pochwalę. No to jestem [emoji5] Termin na koniec kwietnia/początek maja.
P. S. Notorycznie podglądam Waszą galerie z brzuszkami [emoji173]️
Gratulacje!
;*
 
Hej dziewczyny! Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie... Ze sporą częścią z Was byłam tu od samego początku. Obiecałam, że jak tylko po raz kolejny zobaczę dwie kreski na teście, to się Wam koniecznie pochwalę. No to jestem [emoji5] Termin na koniec kwietnia/początek maja.
P. S. Notorycznie podglądam Waszą galerie z brzuszkami [emoji173]️
Hej! Super ze się udało, trzymam kciuki ;-) ja zamiast grudniówką będę lutówką ;p
 
Cześć wszystkim :-) jestem tu nowa, obecnie w trakcie 22 tygodnia ciąży.

Troche się "zafiksowałam" na punkcie wszelkich dolegliwości ciążowych. Aktualnie drążę temat twardnienia brzucha. Zdarza mi się to kilka razy dziennie (np wczoraj około 5-6 razy) i trwa dosłownie kilka sekund (tak max do 10 sekund) - czy to normalny objaw? Od początku ciąży zmagam się z zaparciami, więc jelita też ciagle się przekładają, co też może mieć wpływ na różne odczucia.. Poza tym odczuwam lekki dyskomfort jakby w kroczu - ni to pobolewanie, ni to delikatne kłucie, po prostu takie nijakie uczucie, które pojawia się w ciągu całego dnia. Być może to rozciągająca się macica?

Dodam, ze tydzień temu mialam badanie usg połówkowe - dzidzia rozwija się prawidłowo i jest bardzo ruchliwa, a w ostatnią środę byłam też na wizycie u swojej ginekolog, która stwierdziła, że na ten moment wszystko okej, a szyjka zamknięta.

Dopadły mnie jakieś chyba stresy ciążowe, muszę chyba spróbować się wyluzować, bo moje objawy wydają się być normalnymi objawami ciążowymi. Szczególnie, że jestem świeżo po wyzytach u lekarzy. Jak myślicie?
 
Dopadły mnie jakieś chyba stresy ciążowe, muszę chyba spróbować się wyluzować, bo moje objawy wydają się być normalnymi objawami ciążowymi. Szczególnie, że jestem świeżo po wyzytach u lekarzy. Jak myślicie?
Myślę, że sama sobie odpowiedziałaś :) Nic Ci nie jest, dopiero co miałaś wizyty. Ja zmarnowałam większość pierwszej ciąży na przejmowanie się głupotami, a niepotrzebnie...
 
reklama
Hej! Super ze się udało, trzymam kciuki ;-) ja zamiast grudniówką będę lutówką ;p
Lutowe dzieci są super :D
Cześć wszystkim :-) jestem tu nowa, obecnie w trakcie 22 tygodnia ciąży.

Troche się "zafiksowałam" na punkcie wszelkich dolegliwości ciążowych. Aktualnie drążę temat twardnienia brzucha. Zdarza mi się to kilka razy dziennie (np wczoraj około 5-6 razy) i trwa dosłownie kilka sekund (tak max do 10 sekund) - czy to normalny objaw? Od początku ciąży zmagam się z zaparciami, więc jelita też ciagle się przekładają, co też może mieć wpływ na różne odczucia.. Poza tym odczuwam lekki dyskomfort jakby w kroczu - ni to pobolewanie, ni to delikatne kłucie, po prostu takie nijakie uczucie, które pojawia się w ciągu całego dnia. Być może to rozciągająca się macica?

Dodam, ze tydzień temu mialam badanie usg połówkowe - dzidzia rozwija się prawidłowo i jest bardzo ruchliwa, a w ostatnią środę byłam też na wizycie u swojej ginekolog, która stwierdziła, że na ten moment wszystko okej, a szyjka zamknięta.

Dopadły mnie jakieś chyba stresy ciążowe, muszę chyba spróbować się wyluzować, bo moje objawy wydają się być normalnymi objawami ciążowymi. Szczególnie, że jestem świeżo po wyzytach u lekarzy. Jak myślicie?
Wypij meliske, zdrowko! Ja też mam ciagle jakies stresy zwlaszccza jak mina 2 tygodnie od wizyty. Ale czuje ruchy i mnie to uspokaja. Na kiedy masz termin?
 
Do góry