reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

PaniAg te zastrzyki wcale nie sa takie straszne. Da sie przeżyć, przed mężem tylko udaje ;-) ale u mnie to juz 3 ciąża wiec i on bardziej grubo skorny ;-)
 
reklama
Moja bliska kolezanka tez dwie ciaze sie musiala kłuc. Chyba to dosc czeste... Dobrze ze sa takie rozne wspomagacze.

Ja w 1 ciazy cukry mialam na granicy normy ale nic sie nie działo i lekarz nic nie mówił. Teraz glukoza przede mną. W srode jadę na prenatalne a jak dostane wyniki to ide do mojego tak za ok 3/4 tygodnie i wtedy bede miec glukoze. Nie wspominam tego jakos tragicznie. Jedyny ból to taka strata czasu..tyle czekania.

Po miłym chlodzie poranka nie ma ani sladu. Znowu upalnie:o
 
Witam was dzis :) trzymam kciuki za wizyty :) u mnie od rana goraco a jeszcze jak zrobilam pieczen to myslalam ze padne w tej kuchni :)
 
Dzień dobry :)
U nas dzis chlodniej, wiec wykorzystalam ranek na latanie po urzedach ( jak ja to kocham)...teraz siedze i czekam na M, moze zaraz wroci. Nudzi mi sie cholernie, sama od rana jestem :/ jutro moze M wolne sobie zrobi i jedziemy na basen.
 
reklama
Witam Was ;)
Dziewczyny, w ktorym tygodniu robicie krzywą cukrową? Ja jutro mam rowny 23 tc i jutro ide na krzywą. Polozna mowila, ze ok, ale najlepiej robic miedzy 24-28tc

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Forum BabyBoom mobile app

Jestem w 24 tygodniu + 1, dostałam skierowanie na glukozę 3 tyg temu z nakazem pójścia właśnie za 3 tyg jak wybije 24tc i odwrócić jutro badania ;)
 
Do góry