reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
U mnie tez prawie wszyscy bliscy wiedzą. Mąż nie umiał się powstrzymać. Syn tez w szkole już nadał ;) I też martwię się co będzie jeśli coś będzie jednak nie tak....
U nas tez juz wiedza rodzice, kilka bliskich osob i corka. Corce nie chcielismy mowic przez poprzednie poronienie, wtedy wiedziala ze bedzie dzidzia i nie umiala tego ogarnac, ze nagle nie ma dzidziusia w brzuszku. A teraz sama sie zorientowala, bo byla z nami na wizycie w piatek, bo nie mialam jej z kim zostawic... No ale teraz musi byc dobrze, wiec niech wie :)
Jestem po wizycie, 6 tydz. 2 dzień, maleństwo ma 5 mm, serduszko już biło, wstępnie termin 9 grudzień,, ale narazie lepiej się nie chwalić nikomu bo do 12 tyg różnie może być..
Gratulacje :*
Nie mierzylam temperatury, a zimno mi jak zawsze :) tutaj bez zmian
Ja chyba rano zmierze z ciekawosci jak nie zapomne, ale tez jest mi caaaly czas zimno..
 
Halo, haloooo!!!
Melduję, że wszystko idzie zgodnie z planem. Aaaaaa!!! [emoji16]
Nigdy chyba takiej ulgi nie czułam...
Pęcherzyk ładnie podrósł, widać było na zbliżeniu malutki zarodeczek. I wiecie co jeszcze? Pojawił się jakiś drugi pęcherzyk!!!! Jest jeszcze dość niewyraźny, według ginekolog to kosmówka, która się połączy z pęcherzykiem lub drugi pęcherzyk ciążowy i nie wyklucza ciąży mnogiej.
Ze skrajności w skrajność, haha! [emoji23]
Co do moim cienkich przyrostów bety, to pani ginekolog powiedziała, że nie jest taki zły i ważne, że w ogóle rośnie i liczy się głównie USG, bo każdy organizm ma swoją indywidualną gospodarkę.
Dostałam kartę ciąży i receptę na luteinę dopochwowo na noc.
Tak więc, moje drogie...
Mam na imię Michalina, mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża i obiecuję, że nie będę już wątpić w siłę mojej fasolki i będę wierzyła tylko w to, że wszystko będzie dobrze do końca.

K***a, ale się cieszę!!!!!

NIE TRAĆCIE NADZIEI [emoji173]️
 
Halo, haloooo!!!
Melduję, że wszystko idzie zgodnie z planem. Aaaaaa!!! [emoji16]
Nigdy chyba takiej ulgi nie czułam...
Pęcherzyk ładnie podrósł, widać było na zbliżeniu malutki zarodeczek. I wiecie co jeszcze? Pojawił się jakiś drugi pęcherzyk!!!! Jest jeszcze dość niewyraźny, według ginekolog to kosmówka, która się połączy z pęcherzykiem lub drugi pęcherzyk ciążowy i nie wyklucza ciąży mnogiej.
Ze skrajności w skrajność, haha! [emoji23]
Co do moim cienkich przyrostów bety, to pani ginekolog powiedziała, że nie jest taki zły i ważne, że w ogóle rośnie i liczy się głównie USG, bo każdy organizm ma swoją indywidualną gospodarkę.
Dostałam kartę ciąży i receptę na luteinę dopochwowo na noc.
Tak więc, moje drogie...
Mam na imię Michalina, mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża i obiecuję, że nie będę już wątpić w siłę mojej fasolki i będę wierzyła tylko w to, że wszystko będzie dobrze do końca.

K***a, ale się cieszę!!!!!

NIE TRAĆCIE NADZIEI [emoji173]️
 
Halo, haloooo!!!
Melduję, że wszystko idzie zgodnie z planem. Aaaaaa!!! [emoji16]
Nigdy chyba takiej ulgi nie czułam...
Pęcherzyk ładnie podrósł, widać było na zbliżeniu malutki zarodeczek. I wiecie co jeszcze? Pojawił się jakiś drugi pęcherzyk!!!! Jest jeszcze dość niewyraźny, według ginekolog to kosmówka, która się połączy z pęcherzykiem lub drugi pęcherzyk ciążowy i nie wyklucza ciąży mnogiej.
Ze skrajności w skrajność, haha! [emoji23]
Co do moim cienkich przyrostów bety, to pani ginekolog powiedziała, że nie jest taki zły i ważne, że w ogóle rośnie i liczy się głównie USG, bo każdy organizm ma swoją indywidualną gospodarkę.
Dostałam kartę ciąży i receptę na luteinę dopochwowo na noc.
Tak więc, moje drogie...
Mam na imię Michalina, mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża i obiecuję, że nie będę już wątpić w siłę mojej fasolki i będę wierzyła tylko w to, że wszystko będzie dobrze do końca.

K***a, ale się cieszę!!!!!

NIE TRAĆCIE NADZIEI [emoji173]️
Super!!!! gratulacje ogromne! Kurcze to kiedy lecisz na kolejne usg, zeby podpatrzec, ile tam masz tej młodzieży w brzuchu?
 
reklama
Do góry