reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Gratulacje :) też mam nadzieje zobaczyć serduszko , jak piszecie o tych wizytach to aż mam ciarki
My tez nikomu nie mówimy nasze mamy tylko wiedzą , boje sie na razie sama a co dopiero mówić innym
Dobrze robicie.. ja załuje ze powiedzieliśmy bo teraz jak niewiadomo co i jak to czuje presje i strach..
 
Dziękuję wam. Juz się nie nakręcam. Pół godziny przed testem wypiłam pół litra wody, może dlatego była bardzo jasna. W każdym razie jutro idę na betę tylko do szpitala bo szybciej tam wyniki są. Co prawda w innych jednostkach, ale mniej więcej wiem jak to liczyć.
Wierzę że wszystko będzie ok i będę się śmiała z tej mojej paniki...
 
Dzięki dziewczyny, musze wrzucic na luz, wiem... stres szkodzi malenstwu

Melodie a nic nowego, takie codzienne utarczki. Zwalanie winy kto zawinil jak sto osob zajmuje sie jedna rzecza, szukanie winnych itp. Korpotypowe
 
Dziękuję wam. Juz się nie nakręcam. Pół godziny przed testem wypiłam pół litra wody, może dlatego była bardzo jasna. W każdym razie jutro idę na betę tylko do szpitala bo szybciej tam wyniki są. Co prawda w innych jednostkach, ale mniej więcej wiem jak to liczyć.
Wierzę że wszystko będzie ok i będę się śmiała z tej mojej paniki...
Musi byc dobrze. Trzymam jutro mocno kciuki
 
reklama
Do góry