reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja tez mam takie rzeczy po I ciazy ;-)
I zostawilam body w ktore corka byla ubrana jak sie urodzila :p
Zabrzmiało jakby urodziła się już ubrana [emoji2] .
Wiem o co chodzi - ja niestety nie mam tego bodziaka. Hmm. Mam zdjęcia. [emoji57]
Dobrze robicie.. ja załuje ze powiedzieliśmy bo teraz jak niewiadomo co i jak to czuje presje i strach..
Ja powiedziałam wielu osobom bo wszyscy niejako wiedzieli, że się staraliśmy. Tzn moja mama, dwójka moich przyjaciół, moja sąsiadka i trzy koleżanki z pracy z którymi pracuję codziennie. Koleżanki z pracy wiedzą bardziej ze względów bezpieczeństwa. Jakbym zemdlała czy coś.. Jakby coś nie wyszło (tfu tfu) to po prostu powiedziałabym, że nie wyszło. Musiałabym znieść tą falę współczucia. [emoji19]
 
Ja niestety pracuje fizycznie. Musialam powiedziec szefostwu a co za tym idzie pol firmy wie.. dodatkowym plusem calegi zamieszania jest faktem ze moim kierownikiem jest moj partner.
Wiec nie ma innej opcjii musi byc ok! :)
 
Ja mam Hashimoto od jakiś sześciu lat.2.5 najwięcej.Zabraniam Ci myśleć negatywnie! Będzie dobrze! Bądź dobrej, pozytywnej myśli! Cześć!Ja też zbieram pamiątki! Po pierwszej ciąży mam masę rzeczy. Nawet pepuszek mi się zachował. A ostatnio pokazałam synowi jaką malutką miał łapkę w szpitalu [emoji5] na podstawie opaski.Gratuluję! Cieszę się, że wszystko układa się jak należy.Co się stało? Czemu Cię zestresowała?

Mnie mój szef stresuję codziennie. Dzisiaj zadzwonił i mi nawrzucał, że czegoś tam nie ma w kalendarzu. Od kiedy jestem w ciąży to pracuje nad wyjebczym stosunkiem do ludzi, którzy za główny cel swojej marnej egzystencji stawiają sobie dołowanie i znęcanie się psychiczne nad innymi - mniejszymi od siebie. Czasami działa - dopiero się tego uczę [emoji57] [emoji6]


Rozumiem :)
 
Gratuluje udanych wizyt :) mam nadzieje ze tez taka bede miec za tydzien.
U nas nikt nie wie, tylko ja i maz, tak sobie zaplanowalam ze mojej mamie moze powiem na dzien matki :D o ile wytrzymam.
 
A no i ja owu tez miałam kolo 20 dc a dziś jest 33 wiec chyba dramatu z tą beta nie ma?
Pewnie, ze nie ma. Zrób przyrost, bo on wiele wyjaśni i cię uspokoi. :)
Gratuluje udanych wizyt :) mam nadzieje ze tez taka bede miec za tydzien.
U nas nikt nie wie, tylko ja i maz, tak sobie zaplanowalam ze mojej mamie moze powiem na dzien matki :D o ile wytrzymam.
Będzie mama miała piękny prezent :)
 
Dziewczyny... a ja mam pytanie. Macie podniesioną temperaturę ciała? Ale mierzona normalnie nie w pochwie ;). Z synem było mi ciagle gorąco, a teraz jakoś bez zmian. Zimno mi jak zawsze :p
 
reklama
Do góry