reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny.
Jestem załamana. Byliśmy wczoraj z młodym u pediatry, bo dostał wysypki. Poza tym zdrowy, bez gorączki, w świetnym humorze. Myśleliśmy że to może jakieś uczulenie, a okazało się że to rumień zakaźny. Jemu nic nie będzie, ale może być groźny w ciąży. Z tego co mowila pediatra to teraz już nie zaraza, ale mogłam się zarazić kilka dni przed wystapieniem wysypki. U doroslych objawów może w ogóle nie być. Zrobiłam już przeciwciała, bo jeśli przechodziłam to w dzieciństwie to dzidzia jest bezpieczna. Wyniki za około 7 dni, nie wiem jak wytrzymam ten tydzień.
Trzymajcie za nas kciuki
Trzymam kciuki!!!
 
Współczuję stresu...
Mój młodszy miał miesiąc temu bostonke, a zanim ją zauważyliśmy jadłam z nim rosół jedna łyżka... Też się bardzo przejmowalam czy się zarazę czy nie, na szczęście jest ok.
Trzymam kciuki, by i u Ciebie nic się nie pojawiło &&
Mnie położna mówiła, żeby w ciąży nigdy nie dzielić się jedzeniem z dzieckiem, nie całować w usta i policzki. Dość mocno to podkreślała. Nie powiem, często dojadałam po nim. Teraz staram się tego unikać. Całowanie dziecka w usta nie wchodzi w grę i tak, nigdy nikomu nie pozwalam. A policzki, nooo, już trudno, tego sobie nie odmówię :D
 
I jeszcze zapomniałam. Miałam dzisiaj o 7:40 nalot z ZUS-u :p
Ja właśnie w smaku zakupami zrobiłam. Limit już chyba wyczerpalam :p.
Zmykam do ząbków. Miłego dnia dziewczynki.
Jak to o 7.40?/ Czy oni powariowali. Opowiadaj, ja też juz długo na L4 i się zastanawiam jak to wygląda.A z drugiej strony dobrze ze tak rano przynajmniej zawsze jest się w domu o tej porze.

Uhhhh kochane skończyłam robić czapeczke dla malusiego. Mogę iść spać. Skurczy nie ma od 13, nie pojawiły się póki co wieczorem ani teraz w nocy. Może podwyższona ilość magnezu i duuuuzo wody działa. :) spokojnej nocy maleńkie :* Zobacz załącznik 876967
Piękna czapusia

Hej kochane, ale u nas straszna pogoda, cała noc padało i dalej od rana pada, aż się nie chce z łóżka wychodzić a niestety trzeba.. :|

Też tak macie, że raz Wasze brzuszki są większe raz mniejsze? Dzisiaj wstałam "płaska" i zastanawiam się czy dzidź się przekręcił, czy to kwestia ułożenia jelit..

Miłego dnia w ten piątek 13 tego :*
Ja tak mam też, rano płaska, a wieczorem wywala brzuszek.

U mnie na obiad dzisiaj pomidorowa i na drugie rybka z ziemniakami i mizerią.
Okropna pogoda bo co chwilę pada, ale przynajmniej jest ciut chłodniej, bo upały mnie strasznie męczą.
Co do zgagi to ja już nie wyrabiam , mam po wszystkim co zjem i wypiję, już nie wiem co mogę pić by było lepiej. Tylko cola mi pomaga, ale przecież nie zdrowo pić ją w dużych ilościach. Może macie jakieś rady. Gumy, mentosy, mleko, rennie wszystko wypróbowane.
 
Jak to o 7.40?/ Czy oni powariowali. Opowiadaj, ja też juz długo na L4 i się zastanawiam jak to wygląda.A z drugiej strony dobrze ze tak rano przynajmniej zawsze jest się w domu o tej porze.


Piękna czapusia


Ja tak mam też, rano płaska, a wieczorem wywala brzuszek.

U mnie na obiad dzisiaj pomidorowa i na drugie rybka z ziemniakami i mizerią.
Okropna pogoda bo co chwilę pada, ale przynajmniej jest ciut chłodniej, bo upały mnie strasznie męczą.
Co do zgagi to ja już nie wyrabiam , mam po wszystkim co zjem i wypiję, już nie wiem co mogę pić by było lepiej. Tylko cola mi pomaga, ale przecież nie zdrowo pić ją w dużych ilościach. Może macie jakieś rady. Gumy, mentosy, mleko, rennie wszystko wypróbowane.
Na zgage migdaly. Pyszne i zdrowe. Lagodza zgage
 
Kurcze o takiej godzinie kontrola z Zusu oszaleli! W pierwszej ciąży skladalam wyjasnienia pisemnie bo mialam skomplikowana sytuacje w pracy. Ale teraz nie powinni się przyczepic. Ale zastamawiam się czy muszę zglosic wyjezdzajac na kilka dni na wakacje
 
Hejooo!!! Mój smyk dziś u teściowej, ja ogarnelam zakupy w galeri, bylam w smyku I kupiłam parę ciuszkow dla synka A na obiad dziś wymyśliłam zestaw 2 for you cheeseburger I frytki plus sok pomaranczowy:-D taki smak mnie nadszedł :-) :) teraz leżę i patrzę na bałagan w domu coś chyba jednak samo się nie posprzta I będę musiała zrobić to ja:-D@EklerkaDaria A czy Ty prowadzisz własną działalność? Czy jesteś gdzieś zatrudniona? Wow z rana Cię już napastowali:-D
 
Ja oglądam kombinezony ale chyba i tak żadnego nie kupię bo nie wiem ...dużo tego [emoji23] muszę cioci zapytać czy w zestawie dla nas jest czy nie bo ona w lutym rodziła to powinna cosik miec chyba xD
20180713_142237.jpg
Screenshot_20180713-141928.jpg
Screenshot_20180713-141849.jpg
Screenshot_20180713-141809.jpg
 

Załączniki

  • 20180713_142237.jpg
    20180713_142237.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 296
  • Screenshot_20180713-141928.jpg
    Screenshot_20180713-141928.jpg
    78,3 KB · Wyświetleń: 289
  • Screenshot_20180713-141849.jpg
    Screenshot_20180713-141849.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 286
  • Screenshot_20180713-141809.jpg
    Screenshot_20180713-141809.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 292
reklama
@Tasiorek współczuję zgagi, ja w 1 ciąży miałam może 2 razy, teraz póki co nie zaatakowała mnie. Moja mamcia kupiła mi w aptece gaviscon na zgage tak żebym była zabezpieczona he he gdyby mnie dopadła wstreciucha :D :p
 
Do góry