reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny mogę nieśmiało dołączyć? Ostatnio zrobiłam 3 testy i pozytywne. Wczorajsza beta wskazuje na 3/4 tydzień. Jestem w ciężkim szoku, że się udało. Mam córkę 1.5 roczną która jeszcze w nocy dokarmiam.
Ja również nie mam absolutnie żadnych objawów oprócz boli brzucha od czasu do czasu.
Przy poprzedniej ciąży ciągle się stresowalam czy wszystko ok. Teraz na spokojnie staram się podchodzić choć wyluzuje pewnie gdy zobaczę serduszko. Termin z om na 24.12
 
Dziewczyny mogę nieśmiało dołączyć? Ostatnio zrobiłam 3 testy i pozytywne. Wczorajsza beta wskazuje na 3/4 tydzień. Jestem w ciężkim szoku, że się udało. Mam córkę 1.5 roczną która jeszcze w nocy dokarmiam.
Ja również nie mam absolutnie żadnych objawów oprócz boli brzucha od czasu do czasu.
Przy poprzedniej ciąży ciągle się stresowalam czy wszystko ok. Teraz na spokojnie staram się podchodzić choć wyluzuje pewnie gdy zobaczę serduszko. Termin z om na 24.12


Witaj :) piekny termin w sama wigilie ;) kiedy masz wizyte u gin?
 
Muszę przy łóżku suchary trzymać bo jak rano wstaje i na pusty żołądek wody się napije to mi od razu niedobrze. Dziś ładna pogoda to idziemy z mężem coś siać do ogrodu
 
Dziewczyny mogę nieśmiało dołączyć? Ostatnio zrobiłam 3 testy i pozytywne. Wczorajsza beta wskazuje na 3/4 tydzień. Jestem w ciężkim szoku, że się udało. Mam córkę 1.5 roczną która jeszcze w nocy dokarmiam.
Ja również nie mam absolutnie żadnych objawów oprócz boli brzucha od czasu do czasu.
Przy poprzedniej ciąży ciągle się stresowalam czy wszystko ok. Teraz na spokojnie staram się podchodzić choć wyluzuje pewnie gdy zobaczę serduszko. Termin z om na 24.12
Cześć Wiktoria ja Cię czytam troszkę na staraniach [emoji5] zastanawiałam się kiedy do nas wpadniesz [emoji4]
 
reklama
Do góry