reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Oooo tak tak, myśle że sformułowanie "kulam się" jest tu bardzo trafione ;)
No więc kulam się kulam;pp i jeszcze musze się pokulać, choć ciężko mi jak szlag, brzuch ciągnie, młody nisko bardzo i głową napiera a ważył na ostatnim USG ponad 2.800 ...byleby do grudnia, po mału szykuje wyprawkę, zamawiam rzeczy na all do szpitala itp żeby tu mieć juz spokojną głowę:tak:Miluśka od trzech nocy śpi dzielnie z bratem w pokoiku więc i tu zmiany bo nie mam jej już na wyciagniecie ręki w nocy i chyba mi z tym ciężej jak jej samej:-p choć pierwsza noc był koszmarna, cała nie przespana, musiałam przy niej leżec a ona czuwała czy cały czas jestem ://
A Ty gosia jak się czujesz ?? :))

mississ wow witaj! :) powodzenia zatem!!!!;-)

No bo teraz pora na kolejną ....ciążę:laugh2:
 
a ja jak się czuję?? hmmm sypię się :tak: dosłownie hehe ogólnie dostałam nakaz oszczędzania bo mam za nisko łożysko nadal. no i świra już dostaję od tego odpoczywania. mam nadzieję, że na następnej wizycie będą dla mnie lepsze wieści bo jakoś chciałabym święta przygotować hehe

u nas mały śpi w swoim pokoju nieco ponad miesiąc. przesypia ładnie, a jak się przebudzi to woła tatę hehe tak więc ja się nie ruszam. a mały też nie przytupta do nas tylko czeka aż ten jego tata kochany do niego przyjdzie :-D zdarza się dosyć często taka pobudka nad ranem i wtedy mam łóżko dla siebie bo mąż już tam dosypia do rana hehe
 
Hej dziewczyny :-).
Daaaaaawno Tu nie zaglądałam i widzę, że co poniektóre Grudniaki czekają na rodzeństwo :-):-):-). Gratuluję przyszłym mamusiom :tak::-).


No i oczywiście wszystkiego najsłodszego dla już 2 - latków :-).

Resztę mamuś pozdrawiam cieplutko :happy:.
 
A helou :)
Ano czuję się jak wielka śnieżna kula. Juz niedługo więc jestem prawie w gotowości, piszę prawie bo nie ogarniam chwilami pędzącego czasu i nie mogę uwierzyć że to już lada moment:baffled: szok! Także chyba tej psychicznej gotowości mi brak ;/ no i oboooję się jak diabli porodu:rofl2::no: Dziś nawet od rana mi się coś spinało dość boleśnie i w tej panice najadła się nospy i magnezu hehe wiem że pawdziwej akcji i to by nie powstrzymało ale mój strach miał już ooogromne oczy:szok::-D tak czy siak ten dzień w końcu nadejdzie....
A co tam u Was? Jak "nasze" dwulatki się miewają? :) czy jakieś nowe przyszłe mamuśki na horyzoncie? Ja niedługo miejsce zwalniam więc pora na kolejną ...;-)

Antylopka jak tam ci się żyje z trójką?:-p
 
reklama
O jaa Sarka jeszcze sie kulasz...Ja to pamiętam jak trułam tyłek pod koniec, że chcę już urodzić!!!

Masz już wszystko przygotowane? Nakupowałaś się pewnie na nowo wyprawki dla chłopczyka.:tak:

&&&&&& za szybki i jak najmniej bolesny poród! Jak byś miała chwilę to daj cynka jak nadejdzie ta wielka chwila.:happy:
 
Do góry