reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Ja odbijam zawsze... Ale podobno chłopaki mają generalnie większe problemy z ukł. pokarmowym niż dziewczyny (przynajmniej jako niemowlęta ;)). I jeśli się nie odbije zaraz po jedzeniu, to nie ma spania... Kładę Franka wtedy na brzuchu. Jak poczuje, że mu powietrze idzie, to się lekko podnosi, odbija i śpi dalej. Nawet po warzywkach odbijamy. Takie życie :) Jak już będzie siedział, to sobie będzie sam z tym radził, a póki co ćwiczę mięśnie dźwigając klocka ;)

Antylopka witamy w Pologne :-)
 
reklama
Nie no... Umieram... Właśnie się natknęłam w artykule na słowo "Mojrzesz"... I pisała to kobieta z Katedry Judaistyki. A szukając wrotek dla bratanicy, znalazłam aukcję z opisem: "najlepsze wrotki na małe nużki". Ja chyba przyciągam takie rzeczy...
 
Przewalały się chmury, ale tylko trochę pokropiło. I nie "na Hucie", tylko "W Hucie" - a przynajmniej autochtoni tak mówią i to dla nich znacząca różnica ;D
My zawsze mówimy że jedziemy "na" Hutę ,a w szkole szło się "na" świetlicę zamiast "do" :-) Ale nie wiem kto to wymyślił.
 
Ostatnia edycja:
Nie no... Umieram... Właśnie się natknęłam w artykule na słowo "Mojrzesz"... I pisała to kobieta z Katedry Judaistyki. A szukając wrotek dla bratanicy, znalazłam aukcję z opisem: "najlepsze wrotki na małe nużki". Ja chyba przyciągam takie rzeczy...
Zęby mnie rozbolały od tego "Mojrzesza":baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Dziekuję za taką listę do czytania, na jakiś czas mi wystarczy;-)

Dopiero teraz doczytałam o odbijaniu (w czasie kiedy odpisuję, Wy produkujecie kolejne dwie strony i wtedy znów jestem nie na bieżąco;-)). My w odróznieniu dopiero niedawno zaczęlismy odbijać. Malutki Bąbel jadł powoli, więc odbijanie nie było konieczne, dopiero teraz, kiedy ssanie jest bardziej skuteczne, trzeba odbijać, bo inaczej marudzi. Czasem mu się coś uleje, ale najczęściej większość i tak z powrotem wraca do brzuszka. Nie marnujemy jedzonka;-)
 
Ostatnia edycja:
jestem po wizycie u gina... wszystko ok ale mi zeszło-dopiero teraz po porodzie poszlam...

krolcia Ty to jesteś express... dawaj ten nr konta...
ewa te bledy mi przypomnialy jak kiedys ja napisałam w krzyzówce MADRYD... i inne hasło podpowiadane przez meza mi nie pasiło... do tej pory jak sie wykażę niewiedzą to mi mówi IDŹ TY MADRYDZIE;D:-)
jednak wychodzi sie troszke z wprawy jak sie mało pisze hihihi -wiem nic mnie nie tłumaczy.. tym bardziej ze z dyktand nigdy nie miałam mniej jak 4,5;)

ja na pupe mam sudocrem albo nivea i czasem mąka

pisałam że oddam mój nienajedzony żółądek ale jakoś nie ma chętnych;)
 
Yvona nie chcę Twojego, bo mój mi w zupełności wystarczy. Tez ciągle się czegoś domaga i najcześciej to "coś" jest słodkie;-)

Chociaż ostatnio zaczęłam się zastanawiać, o co chodzi z tym moim organizmem, bo zaczęły wracać upodobania smakowe ... ciążowe! Znowu piję herbatę rumiankową, znowu jem więcej warzyw i nawet ochota na jabłka mi wraca. Gdyby nie te słodycze pomyslałabym, że coś jest na rzeczyl;-)
 
hej

jejku padam...spaś mi się chce, a Oli właśnie zasnęła, więc też się kimnę

antylopka witaj kochana i ciesz się czasem spędzonym z rodziną!

laseczki znacie może jakieś fajne przepisy na babki? ja mam ochotę wypróbować coś innego na święta, Może wrzućcie na kulinarny jakieś sałatki świąteczne, czy inne potrawy. Chętnie poeksperymentuję.
 
reklama
Do góry