reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Ufff! Udało mi się przetrwa ten dzień. Pozałatwiałam wszytsko, Ida w chuście czuła się świetnie, mama Małżona dojechała na czas.
Tylko teraz jestem tak padnięta, że chyba się umyję i dołączę do mojego małego potworka na górze :-)
A i pochwalę się, że dostałam znów cały wór ubranek. Wszystkie duże na szczęście i po dziewczynce, więc sporo sukienek. Najbardziej się ucieszyłam ze śliniaka takiego z rękawkami, bo chciałam kupić, ale nie miałam ostatnio czasu na łażenie po sklepach.

Tunia - teściów masz fajnych. Niezłe poczucie humoru mają. O antykoncepcji nic nie wiem.

Ewa - tez mi brakowało sukienek. Zakładałam tylko do pracy i po powrocie od razu wskakiwałam w koszulkę nocną, żeby był łatwiejszy dostęp do cycusia. Teraz mogę nosić również po domu, ale jakoś w spodniach wygodniej.

Mati - witaj i pisz :-)
 
Nadążyć za Wami graniczy z cudem:-D produkcja trwa normalnie caaały dzień!!! hehe, moja do południ robi sobie krótką drzemkę, taką że ja ledwo co zdazę zjeśc śniadanie i ubrać się i juz się budzi, potem śpi dopiero na spacerze (ostatnio tez coś nienajlepiej:/), potem przed kąpielą znów krtóciutka do 30 min drzemka no o dopiero na noc spanie, dziś mnie moja córka wielce zaskoczyła bo przy jej całym uwielbieniu moich rąk zasnęła po odłożeniu do łóżeczka hhehe tzn nie raz w nim już sobie zasypiała ale najpierw było przysypianie na moich rękach, karmienie i dopiero łóżeczko a dziś ewidentnie nie chciała spać mi na rękach, może jej juz po prostu nie wygodnie hmmm:baffled:

ewwe fajnie że juz jesteś :))))

ewa uśmiałam się bo wyobraziłam sobie jak karmisz w zadartej sukience:-D

cristal ja z kolei mam certyfikat stylistki paznokci:-) hehe. moze jakiś zakł. kosm. otworzymy;ppp
zaciekawiłas mnie tymi kosmetykami az muszę w wolnej chwili luknąc na alle za tym;) dzięki! :)
 
Witajcie kochane...

Po długiej nieobecności może ciut w skrócie...

Zuzia jest bardzo pogodnym dzieckiem. Śmieje się prawie cały czas, pluje i guga :) Przekręca się już samodzielnie z plecków na boczki i brzuszek, i odwrotnie. Bawi się zabaweczkami i trzyma już prawie sama butle :) tzn próbuje ( dałam zdjęcie do galerii )
Zasypia mi o 21:00 budzi się o 24:00 dostaje mleczko zagęszczone kleikiem kukurydzianym i śpi do 7:00 :)
Dziś zaczęłam jej podawać domowej roboty soczki puki co z marchewki i jabłka, bo je już jadła.
Dokucza nam tylko naczyniaczek który ma na ustach, ostatnio zauważyłam, że się powiększył i chyba czeka nas operacyjne wycinanie, ale mam nadzieję, że jednak się nie powiększy już i się wchłonie.
Mierzy 64cm i waży 6870gr :) blondyneczka o niebieskich dużych oczkach :)

Ps. dziękuję Elenko :)
 
Ostatnia edycja:
moja Ninka dopiero przed chwila zasnela, bo dzis na poduszkowaniu przysnela w przedszkolu i byla pelna wigoru do 22 ...ale dzis ja tez zdrzemnelam sie w dzien z Alicja, wiec przynajmniej mialam sile :) ale tez zaraz ide spac

Salomii
- nie mam pojecia ... moja mama twierdzi, ze jak jako niemowle zasmakowalam zupki jarzynowej, to na melko patrzec nie chcialam. mleko mieszala z zupka podobno ...
 
Salomii - kurczę, to przez warzywka? Rozumiem że kombinowałaś kaszki smakowe mieszane z mlekiem? Mnie tylko coś takiego przychodzi do głowy - u nas są bobovity z sokiem owocowym (powiedzmy :dry:) od 4 mies. A może jej już smok nie odpowiada? Próbowałaś podać mleko łyżeczką? Wiem, to upierdliwe, ale może da radę?

Sarka - :-D moja siostra wystąpiła z podobną propozycją, bo z kolei ona z zacięciem fryzjerskim i już nawet miejsce ma na taki zakład kosmetyczny, no i ktoś do pazurów byłby idealny :tak:
Ludzie się śmieją, po co nam doktoraty (siostra z chemii broni niedługo), skoro chcemy takie biznesy kręcić:-D
 
Ostatnia edycja:
Candy - sliczna Twoja corcia ;)

cristalrose - ja przez lata chodzilam na paznokcie do dziewczyny, ktora skonczyla handel zagraniczny i pracowala po studiach w duzym koncernie, ale zawsze marzyla o tym, zeby robic pazurki ;)
 
reklama
Witajcie kochane...

Po długiej nieobecności może ciut w skrócie...

Zuzia jest bardzo pogodnym dzieckiem. Śmieje się prawie cały czas, pluje i guga :) Przekręca się już samodzielnie z plecków na boczki i brzuszek, i odwrotnie. Bawi się zabaweczkami i trzyma już prawie sama butle :) tzn próbuje ( dałam zdjęcie do galerii )
Zasypia mi o 21:00 budzi się o 24:00 dostaje mleczko zagęszczone kleikiem kukurydzianym i śpi do 7:00 :)
Dziś zaczęłam jej podawać domowej roboty soczki puki co z marchewki i jabłka, bo je już jadła.
Dokucza nam tylko naczyniaczek który ma na ustach, ostatnio zauważyłam, że się powiększył i chyba czeka nas operacyjne wycinanie, ale mam nadzieję, że jednak się nie powiększy już i się wchłonie.
Mierzy 64cm i waży 6870gr :) blondyneczka o niebieskich dużych oczkach :)

Ps. dziękuję Elenko :)


Nie ma za co. Najważniejsze, że do przodu. ;))
 
Do góry