reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Tunia za każdym razem jak wspominasz coś o teściach to się zastanawiam z jakiej planety oni do nas przybyli :-D w życiu bym nie zrezygnowała z wyjazdu do rodziców. oni wszystko robią jakoś wam na złość. a poza tym nie informuje się o ślubie z tak małym wyprzedzeniem.

a ja to mam mega doła jak mąż wyjechał. mogłabym siedzieć i ryczeć... ech 2 długie tygodnie :/ a nie wiem jak dziecko to zniesie bo on strasznie uwielbia ojca. ja nie potrafię czasami go uspokoić wieczorem, a ledwo zobaczy tate to banan od ucha do ucha. mnie po całym dniu chyba ma dosyć hehe i aż się boję wieczoru. no i mąż zawsze kąpał i to też dla małego dzisiaj będzie szok, że tylko ja się nim zajmę :/

no nic - synuś śpi to lecę mu obciąż pazurki :-D
 
reklama
Tunia - to juz ewidentna zagrywka przeciwko Tobie...nie wiem tylko co ma na celu. Co za ludzie:no:

wyszlam na chwile a Wy juz tyle naskrobałyście....
cristalrose Ty to jednak skarbnica wiedzy jestes;) a te swoje kosmetyki to kupujesz na necie?
widzicie jaki dobry temat zaczęłam...:-D
Yvona, dzięki za komplement :zawstydzona/y::-) Ale bez przesady, tak naprawdę wizaż to moje hobby, poza fotografią oczywiście, więc mogę o tym gadać godzinami:-) Praktyka, też mi nieźle idzie, mogłabym robić makijaż i sesję w pakiecie:-) Zresztą mam nawet taką usługę na koncie - make-up ślubny i sesja plenerowa, w prezencie;-)

Zakupy robię tradycyjnie na allegro:-) Zresztą ciężko kupić gdzie indziej, trzeba by ze Stanów sprowadzać...;-)
 
Ostatnia edycja:
Ewa mam to samo, zapinam się już do swoich spodni bo to wszystko pod brzuchem wróciło do normy, tylko co z tego, że się zapnę, jak mi wisi oponka... do tego wkurza mnie biust z dużym C, chętnie wróciłabym do B, bo się w biuście nie mieszczę i nie zapnę się w swoje ulubione sukienki, które teraz byłyby super na chłodną wiosnę do grubych rajstop i czułenek...

U mnie niestety sukienki odpadają... Nawet po domu. Głupio tak zadzierać sukienkę do karmienia ;)

***
Strasznie śmieszne z tą zmianą pozycji laptopa :p Ja tu na poważnie, a Wy się nabijacie :p

Franek wstał o 16.30, a teraz Mąż już go myje, bo już zaczął ziewać i marudzić, że śpiący :/ Nie wiem, co mu się dzisiaj stało. Żeby sobie w nocy nie odbił ;)

***
Myślicie, że mogę po marchewce podać brokuła? Czy lepiej jakiegoś ziemniaka czy dynię. Bo mam tylko brokuła w słoiczku jeszcze... No i jabłko, ale owoce chcę wprowadzić na końcu.
 
He, he normalnie Ciebie Renczysia nie poznaję. :-D.

Oj musze Ci powiedzieć że klne jak szewc,ale tu rzadko,ale wkurzyłam sie na babę jak mogła zlekceważyć Sun i jej maliznotke i to jest lekarz??? Szmajura a nie lekarz wrrrrrrrrrrrrrrr

Ewa ja bardzo lubię słodkie. Teraz cierpię na brak, bo karmię, ale w ciąży jadłam bardzo dużo słodyczy.

Oj niunia ja jem i jem ile się da słodkiego,nawet czekoladę jedna czasami udało mi się zjeść w ciągu kilku minut :-) ostatnio już mniejszą mam ochotę na słodkie.Ale przez 1 miesiąc od urodzenia Mikosia to jadłam tylko biszkopty :/ Tak więc wcinaj maleńka :)
 
Tunia a Twoi teś ciowie to sie z głuchym przez telefon widzieli??? Ja to Ci ich naprwade współczuje...Oni sie do leczenia nadają...Olej ich i jedz do rodziców.
Ja dziś usłyszałam, że wózek kupujemy dla mojego widzimisie bo przeciez jest a dziecko na spacerze nie ma spac...Najpierw mnie trzepneło a potem stwierdziłam, że to oleje bo to dla dobra dziecka i dla mojej wygody bo to w końcu ja z nim wychodze najczęsciej. Ach....Ale jest tyci tyci lepiej a wiadomo, ze zmiany zachodzą powoli...Ech..Dla dzieci...
 
Yvona, dzięki za komplement :zawstydzona/y::-) Ale bez przesady, tak naprawdę wizaż to moje hobby, poza fotografią oczywiście, więc mogę o tym gadać godzinami:-) Praktyka, też mi nieźle idzie, mogłabym robić makijaż i sesję w pakiecie:-) Zresztą mam nawet taką usługę na koncie - make-up ślubny i sesja plenerowa, w prezencie;-)

no to juz wiem kogo zamawiam na makeup i zdjecia na chrzciny ;) tylko jeszcze nie wiemy kiedy chrzciny beda ...
 
mati2010 witaj i rozgość się:))) napisz coś więcej o sobie:D

tunia mam wrażenie, że Twoi teściowie zrobili to specjalnie. Są mega perfidni:/// moim zdaniem bez dwóch zdań powinniście pojechać

my właśnie wróciliśmy z kolejnego spacerku i dzidź śpi na całego.
 
reklama
Do góry