reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Witam,
po dłuższej przerwie znowu:-(

proszę o poradę :tak:
wcześniej pisałam, że mój Mały nie nabiera masy przez miesiąc przybrał 100gr!!!
okazuje się, że ma bakterie coli.:szok::szok:

Czy spotkałyście się z tym u Waszych lub znajomych dzieci, jak ją leczyć??

Proszę o info :)

Pozdrawiam
 
reklama
cwietka aha, czy macica może boleć jak się obkurcza?
bo mnie ciagle boli brzuch od pępka w dół i wokoło blizny po cięciu, dziś mnie z boku kłuje jakby jajnik, no i nie wiem czy się martwić czy iść do gina wczesniej czy coś w tym brzuchu tam się nie zrobiło, ale odchody poporodwe normalne

Tak kochana boli,mam to samo,kiedyś minie :) Pozdrawiam :)
 
Ewa - jaka Ty jesteś szczuplutka!!! taki płaski brzuch!

Cały brzuch ukrył się pod chustą ;) Kolejna jej zaleta ;) Do płaskiego mi jeszcze brakuje sporo...

Już chyba to pisałam, ale powtórzę: ja Franka ubrałam dziś na wyjście w chuście: body z krótkim rękawem i pajac (tak chodzi w domu) + skarpetki + kombinezon polarkowy (taki jesienno-wiosenny) + czapka bawełniana i gruba (dwie, bo ta gruba nie przylega dobrze do uszu). Dałam go pod płaszcz (oczywiście się nie zapiął). Myślałam o zawiązaniu go na kurtkę, ale chyba bym się stopiła z gorąca...

Mały dziś marudził cały dzień. Spał godzinę na spacerze i pół godziny po południu w łóżeczku. Teraz też marudził i już zaczęłam kąpiel przygotowywać, ale zasnął w chuście, więc poczekam z kąpaniem na Męża - on się tym zajmie, a ja zrobię szybko obiad, bo nie miałam dziś przez to marudzenie na nic czasu... ... Mam nadzieję, że po myciu i jedzeniu młody zaśnie, bo jest tak padnięty, że aż mi go szkoda...
 
Hejka
Tunia mnie macica strasznie bolała prawie 2 tyg. na lekach przeciwbólowych byłam.
Co do bakterii Coli nic mi na ten temat nie wiadomo
Ja dziś byłam też na spacerku 2 godzinki, było super słoneczko, cieplutko i spacerek brzegiem morza. Poza tym kupiłam butelkę Tommee Tippee i Madzi dałam Plantex w niej i super piła, a potem cyca też nie odrzuciła więc super.
Wczoraj przeglądałam na allegro pasy poporodowe, ale mąż powiedział żebym sobie wybiła to z głowy bo dopiero 6 tyg. po porodzie i jak na ten czas super wyglądam i mam nie szaleć z tym chudnięciem. No to jeszcze poczekam.
 
witam i ja - ja niewiem czy kiedyś będę miała czas poczytać forum.
mała całymi dniami nie śpi a jak śpi to na rękach nic nie mogę zrobić-burdel w domu, góra prania - masakra.
Asjaa takie kupy na butli przetrzymane 2 dni są zielonkawe
 
u nas dzis spokojnie. Alicja chyba odsypia wczorajszy dzien. mam tylko nadzieje, ze w nocy troche pospi. wczoraj spala bez przerwy 5,5 godz. - szok ;)

ewa - ja tez wyprobuje spacery z chusta. tylko musze chyba jakis polarowy kombinezon kupic, bo nie mam. rozejrze sie na promocjach
 
Dziewczyny pytam po raz drugi, bo na wczesniejszy post nikt mi nie odpisal-jaki sklad ma plantex? Bo Jas ma straszne kolki i nie wiem czy tu cos takiego dostane.Caly dzisiejszy dzien to katastrofa.Padam a Jas dalej nie spi:no:
 
asiu nie mam plantexu ale tu cos znalazłam-zjedz na dól strony tam jest skład i dawkowanie
Plantex

a u nas czas aktywnosci i to widac ewidentnie ze cos Ali dolega... Mąż ma teraz zmiane na dyndanie...
ide chyba jednak ja bo on tak ładnie kołysanek nie śpiewa...:D
spokojnej nocki zycze
 
Dziewczyny pytam po raz drugi, bo na wczesniejszy post nikt mi nie odpisal-jaki sklad ma plantex? Bo Jas ma straszne kolki i nie wiem czy tu cos takiego dostane.Caly dzisiejszy dzien to katastrofa.Padam a Jas dalej nie spi:no:

HERBATKA plantex 10 saszetek - apteka internetowa ai24.pl




Co do obkurczania się macicy to mnie lekko boli, ale zazwyczaj jak dotknę brzuch to czuję ból. Jakoś mnie ominęły wielkie bóle, nawet po porodzie mało co czułam i to tylko jak chodziłam.
 
reklama
Mnie bolało tylko przy karmieniu w szpitalu. Po dwóch-trzech dniach przeszło. Ale zanim wyszłam ze szpitala miałam usg i lekarka powiedziała, że macica już obkurczona, więc to może dlatego tak szybko bóle przeszły. Zresztą - w porównaniu do skurczy to były marne bóle ;) Prawie ich nie czułam ;)

Pucek wreszcie zasnął. Ten gość ma żołądek z gumy... Dziś spał w dzień 1,5 godziny w sumie. Miał problemy z odbijaniem, a teraz było gniecenie kupy od 18... Uspokajał się przy piersi i na moment po odbiciu. Mimo podania w południe plantexu i teraz herbatki koperkowej. A wczoraj i przedwczoraj było ok - więc ja już nie wiem, czy te herbatki pomagają czy po prostu Franek ma lepsze i gorsze dni.

Padam na twarz. Kręgosłup mi zaraz wyjdzie bokiem przez to dzisiejsze permanentne odbijanie na ramieniu... Idę spać.
 
Do góry