reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

hej,
my się zbieramy na spacerek, dziś ambitnie wybieram się na la defense, hehe, zobaczymy jaki będzie tego efekt...

Kurcze ja jak byłam zanieść (chwile temu to było) to nic się laska nie pytała,mówiła tylko że wyniki będą za tydzień u gina...
a mi pobierała położna i nie musiałam nigdzie zanosić... tzn, tutaj tylko obciążenie glukozą robiłam poza wizytami.

Dostałam smsa od sunflower:

"No i w szpitalu jesteśmy. Wczoraj wylądowałam na porodówce ze skurczami co 3 min a potem co 2 a potem się uspokoiło i przenieśli mnie na oddział. Może jutro nas wypuszczą, bo tu za fajnie nie jest. Pozdrowienia"

Napisałam żeby szybko do nas wracała najlepiej z maluszkiem :)

sun - trzymaj się i zagdaj do bobasinki, aby się juz ujawniła:)
 
reklama
dzieki dziewczyny za kciuki:) ja już wykąpana i pachnąca - czekam na męża aż wróci od dentysty, żeby mnie zawiózł do szpitala.Jest mi tak cholernie nie dobrze że chyba zaraz pawia puszczę.,....

Renczysia, no co za baba w okienku.... jak ona mogla cie o nic nie zapytać:) jakaś dziwna.... heheh

Zobaczcie jaki mam cudny podpis pod suwaczkiem....achhhh.... jak ja bym chciała zamiast na kontrol małowodzia isć już do porodu:)
 
Ostatnia edycja:
Jół ;-)

Tunia dobrze że juz jesteś:) Uśmiałam się z tej pochwy :-D nie ma to jak kochac swoją pracę ( w okienku) i pastwić sie na ludziach utrudniając im życie!

sunflower kciuki zaciśnięte!!!! Wracaj z Zuzią bez jaj!!! :)))

Mnie dziś od rana boli brzuch jak na @ aż promieniuje do ud i krzyża, ledwo łepek umyłam i pranie wstawiłam, wzięłam nospę i trochę muszę poleżakować:/// widać zaczely się prawdziwe "uroki" ostatnich tygodni....eeech

gufi mam prośbę - dziś zamierzam zrobić na obiad ten sos brokułowo - serowy, składniki mam tylko prośba o przypomnienie przepisu bo już go w kulinariach naszych chyba nie odgrzebię :-/ jakbyś mogła przypomnieć to byłabym wdzięczna, nie pamiętam czy dodawałaś tam np kurczaka czy to bezmięsne było?!

ewwe kciuki za wizytę!!!!!!!!! wszystko bedzie i tak dobrze kochana;)
ja mam przegląd w poniedziałek:p
 
Witam Was kochane mamusie i jeszcze brzusie :)
Widzę, że zaczynamy się rozpakowywać....

Powiem Wam, że i ja czuje w kościach nadchodzący poród :p Mam przypływ energii... czuje, że mogłabym góry przenosić
i zupełnie jakbym nie była w ciąży :-) wczoraj zaczęła mi się sączyć też siara...
aż się wystraszyłam, doszło do mnie, że moja Zuzanka już nadchodzi !! i to wielkimi krokami :)

Co do mojej sytuacji w jakiej zostałam w 8 mies. ciaży to powiem Wam tak JEST SUPER !
Jest ktoś kto pomaga mi przez to przejść :) wysłuchiwał moich żali, płaczy itp.
Codziennie pyta o Zuzankę, o mnie, o rodzinę :) pilnuje moich wizyt, badań itp. SUPER jest mieć takie wsparcie i to w facecie :) Nie sądziłam, że jeszcze teraz w ciąży pojawi się ktoś taki na mojej drodze ! Czuje się bardzo dobrze mając nawet takiego przyjaciela... na nic się nie nastawiam, a co będzie niech czas pokaże :) On w każdym razie mówi, że Zuzanka jest i będzie już jego oczkiem w głowie.

Dziękuje Kaczuszcze :* za kontakt itp.

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Sun i Ewwe trzymam mocno za was kciuki i czekam tylko na dobre wiesci:tak:Olcia ja przechodze dokladnie to samo;-)Uwielbiam jak cos sie dzieje i nie znosze nudy i monotonni.Od kilku dni mam tez dolka ale pocieszmy sie ze jak dzidzia waskoczy to zajec nam nie braknie;-)
 
Czytałyście opowiadanie z porodówki nikusi z listopadówek????!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:

jak was boli brzuch tak jak na @ to mocno????
bo ja pierwszy raz mam tak mocno z krzyzem i twrdnieniem brzucha....:sorry2::confused:
 
Hej dziewczynki,
Sun trzymamy kciuki może już niedługo będzie po.
Ewwe u Ciebie kciuki za wizytę
Mississi dobrze, że do domku wróciłaś.
CandyC czasem życie płata nam figla świetnie, że masz oparcie i na pewno dużo lepiej teraz malutkiej jak ty szczęśliwa:-)
My już wróciłyśmy z basenu, teraz czas na odpoczynek. Ja dziś w nocy wypróbowywałam mój nowy gadżet, nawilżacz powietrza, ale dziś muszę chyba mocnej nastawić bo koło 7 rano nosek mi sie zatkał. Ale szczerze wydaje mi się że rzeczywiście lepiej się spało.
Miłej soboty
 
reklama
ewwe kciuki zaciśnięte, żeby było ok.
co do vision express to ja tam mam raz w roku kontrolę za darmo z tej racji, że okulary u nich kupiłam :D
candyc w końcu się odezwałaś bo właśnie dzisiaj rano o Ciebie pytalam :D wywołałam wilka z lasu w końcu :)

joamar jaki masz nawilżacz? bo ja właśnie muszę kupić bo mój A ma kaszel chyba właśnie od suchego powietrza... osłuchowo czyściutki, nic więcej mu nie jest itd. a ledwo wejdzie do mieszkania to kaszel. na dworze jest ok i dlatego kazali spróbować nawilzyć powietrze bo prawdopodonie to od tego. ale nie wiem jaki wybrać - jaka firma dobra itd :D
 
Do góry