reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Tak sobie myślę, że zasady nie ma bo jak nie powodzie to osuwiska lub wichury - zawsze coś :confused2: Ja jestem z powiatu Olkuskiego - nazwa wsi raczej nic ci nie powie ;-) Mieszkam na wyżynie krakowsko-częstochowskiej na szlaku orlich gniazd... jeśli to komuś coś mówi ;-) ja przez ta cholerną wodę ciągle się czymś denerwuje... a to że dom zaleje, albo że się osunie przez tworzące się bagno... Dlatego odkładam zakupy dla maluszka bo muszę zacząć nawozić i osuszać teren. Jakbym miała normalnych sąsiadów to bym te pieniądze przeznaczyła na wykańczanie domu a tak to musze sie ratowac bo każdy ratuje siebie i ma gdzieś losy innych.
kbetina a co z tym domkiem, który oglądaliście ostatnio??
Ja również pochodzę z powiatu Olkuskiego z takiej małej mieściny o nazwie Wolbrom i wiem sama co to tam zawieje powodzie a burzach to już ni wspomnę.
 
reklama
Wiolcia - ten domek który oglądalismy okazał się dużo mniejszy niż przedstawiał to opis, zwyczajnie siedzielibysmy sobie na głowach, poza tym opis był sporo przerysowany i domek wymagał dodatkowych pieniażkow na sory remont, ogólnie porażka.

Jutro wybieramy się oglądać dom w mieście, parę ulic od tej na której obecnie mieszkamy. Może trafi się coś fajnego :-) nic na siłe.
 
Ja również pochodzę z powiatu Olkuskiego z takiej małej mieściny o nazwie Wolbrom i wiem sama co to tam zawieje powodzie a burzach to już ni wspomnę.
Wcale sie nie zdziwie jeśli się znamy bo z Wolbromiem jestem związana od dziecka a mieszkam niecałe 8 km od Wolbromia;-) Jeśli wg loginu masz 26 lat i chodziłaś do LO w Wolbromiu to raczej musimy się znać - ja jestem rocznik 85. Planujesz rodzić w Olkuszu?? Do którego ginekologa chodzisz?? (hehe 100 pytań do;-))

kbetina szkoda bo z opisu domek był jak marzenie... no i właśnie może dlatego to było zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe ;-)Albo nadzwyczajnie jest Wam przeznaczony inny dom. Koniecznie daj znać jak wrażenia po oglądaniu kolejnego domku, fajna okolica bo juz przez was znana :tak:
 
quote_icon.png
Napisał cristalrose
A czy zamówienie w KDC ksiązki nie wiąże się z wejściem do klubu i obowiązkowymi zamówieniami raz na jakiś czas??? :confused2:
Tak mi się kojarzy, ale może zmienili regulamin...

Ja tam zamawiałam książki od 2004 roku. Nie chcesz nie zamawiasz. Nie jesteś w żaden sposób zobowiązana.
 
wpada na chwilke powiedziec ze ogladam swietny film :) kolysanka polski film tylko przerweso bie musialam zrobic od smiania sie bo zaraz urodze :D czadowy jest i moje napady smiechu chyba sa wieksze od tego stresu ktory ucieka hehe :)ale film plecm :)
 
Wcale sie nie zdziwie jeśli się znamy bo z Wolbromiem jestem związana od dziecka a mieszkam niecałe 8 km od Wolbromia;-) Jeśli wg loginu masz 26 lat i chodziłaś do LO w Wolbromiu to raczej musimy się znać - ja jestem rocznik 85. Planujesz rodzić w Olkuszu?? Do którego ginekologa chodzisz?? (hehe 100 pytań do;-))

kbetina szkoda bo z opisu dom był jak marzenie... no i właśnie może dlatego to było zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe ;-)Albo nadzwyczajnie jest Wam przeznaczony inny dom. Koniecznie daj znać jak wrażenia po oglądaniu kolejnego domku, fajna okolica bo juz przez was znana :tak:
Ja jestem rocznik 82 i chodziłam do LO w Olkuszu,obecnie jestem w uk i nie ma szans na poród w Polsce ale poprzednią ciąże rodziłam w Olkuszu i mam miłe wspomnienia co do porodu. a do ginekologa chodziłam prywatnie do Olkusza do pana Barana.szkoda że siedzę w tej za....j Anglii, bo być może byśmy gdzieś się spotkały.
 
mam nadzieję, że byłaś zadowolona z Barana bo ja właśnie chodzę do niego i mam zamiar rodzić w Olkuszu ;-)Rozumiem, że postanowiłaś rodzić w Anglii tak? jesteś zadowolona z angielskiej opieki podczas ciąży??

little pony mnie np lekarka kiedyś powiedziała, że rosół to tylko woda z tłuszczem...
 
mam nadzieję, że byłaś zadowolona z Barana bo ja właśnie chodzę do niego i mam zamiar rodzić w Olkuszu ;-)Rozumiem, że postanowiłaś rodzić w Anglii tak? jesteś zadowolona z angielskiej opieki podczas ciąży??

little pony mnie np lekarka kiedyś powiedziała, że rosół to tylko woda z tłuszczem...
ale cośtam zawiera co pomaga w chorobie, poza tym dobrze od srodka rozgrzewa ciepły rosołek:tak:

wpada na chwilke powiedziec ze ogladam swietny film :) kolysanka polski film tylko przerweso bie musialam zrobic od smiania sie bo zaraz urodze :D czadowy jest i moje napady smiechu chyba sa wieksze od tego stresu ktory ucieka hehe :)ale film plecm :)
no i znowu powiem..a nie mówiłam:-D!!!
Musze sobie wieć to sciagnąć skoro takie fajne!
 
reklama
uff przebrnelam przez ten film hehe :)

ale co wy mi tu o chorobach piszecie a sio a sio wszelkie chorobska i przeziebienia!!!
no nibhy rosol to woda sama z tluszczem i wygotowanymi warzywami ale rozgrzewa i fajnie pomaga na przeziebienie to musz eprzyznac a i fajnie nos odtyka ;)
kure dzisaij glupi dzien bo mi ciagle z prawego cyca leci... wczoraj z lewego dzisiaj z prawego :eek: :p
 
Do góry