reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
dziękuję Wam bardzo za wszystkie czułe słowa ... wiem to nie jest łatwe, ale wierzę , że nastepnym razem się uda na razie zostaje mi czekac, na pewno jutro w szpitalu pierwsze jeżeli kolejny raz potwierdzą to poproszę o tabletki, ale zobaczymy, na pewno o was nie zapomnę i będę trzymać mocno za was kciuki ! trzymajcie się razem i wspierajcie bo to jest bardzo ważne !Pozdrawia was mamusia małego aniołka-motylka !
 
Motylku tak mi przykro :(
To musi być dla was bardzo ciężkie.
Popłakałam się, jak przeczytałam twoje wypowiedzi.
Zyczę Ci dużo siły i szczęścia następnym razem.
 
Dziewczyny okropny dzisiaj dzień:no: Pożegnałyśmy dwie aniołkowe mamy a tymczasem jest jeszcze jedno podejrzenie :sad: mam nadzieję, że więcej na tym wątku nie będzie tak smutnych nowin. Dziewczyny trzymajcie się dzielnie!
 
Witam,
Zajrzałam tak dyskretnie tak ja też mam termin na grudzień według om na 8 ale wdług mnie to będzie koło 11 grudnia.
To moja 4 ciąża mam 5 letniego synka i dwa aniołki.... widziałam bijące serduszko i jestem pełna nadziei że na święta będziemy we czórkę....
pozdrawiam
 
witaj szafirek13 wsrod szalonych grudniowych mamusiek, dzis wielkie emocje sie nalozyly bo wiele z nas mialo wizyty ktore skonczyly sie szczesciem ale spotkalo nas tez nieszczescie bo stracilysmy jednego grudniowego maluszka i martwimy sie o inne, mam nadzieje ze bedziesz sie wsrod nas dobrze czuc i zycze Ci tego co nam wszystkim! Zebysmy w grudniu ujrzaly nasz zdrowe kruszynki:)

no i sie poryczalam jesssuuu:/// ja chyba musze sie ewkuowac na chwilke do lozeczka za duzo emocji dzis..
 
reklama
Niech ten dzień się już skończy - jutro musi być lepiej i jakieś wkońcu dobre wieści.

mamolka z OM wychodzi że termin mam na 9 grudnia, a według usg nie wiem ostatnio lekarz nic nie mówił, no właściwie mówił że jest dobrze i zle. Dobrze bo dzieciątko ma wymiary jak na swój wiek a żle bo jest mały pecherzyk i serce bije ponad 180 uderzeń na minute. No ale czekam cierpliwie na wizyte do kolejnego czwartku.
 
Do góry