reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Witam nowe mamusie i nowego tatusia:-)
Witajcie dziewczyny!
pisze na grudniowych mamusiach bo mam nadzieje ze tez sie do niech zaliczam:) lez mam pewiem problem:( testy domowe wyszly mi pozytywnie lecz slabe kreseczki poszlam do lekarza i powiedzial mi ze ciąży nie widzi:( lub jest bardzo wczesna i jej nie widać niewiem co myśleć:( bylam 8 dni po spodziewanej miesiączce, kazal mi zrobić Beta-HCG i w srode mam wyniki, byla któras w takie sytuacji???
W środę wyniki od poniedziałku to jakaś masakra, idź prywatnie wyniki na CITO powinny być tego samego dnia a test mniej więcej kosztuje 35-40zł. Poza tym aby był pełen obraz prawidłowego rozwoju ciąży musi być ono powtórzone po 48 lub 72h i do tego odpowiednie przyrosty.
 
reklama
:((( poczekaj troszke, cierpliwie, mi test tez wyszedl bardzo pozno, okresu nie bylo, objawow procz zlego samopoczucia nie bylo i test tez nie wychodzil wogole, az w koncu wyszedl, wpierw delikatnie a po 2 dniach calkiem wyraznie :) oczywiscie do tego czasu zdazylam sobie wymyslic ze mam jakies powiklania hormonalne :szok::-D
 
Mnie coś dziś brzuszek pobolewa, w sumie to jest takie uczucie jakby ciągnął w dół:-( mam nadzieję, że to efekt rozwijającej się fasolki. Poza tym bolą mnie plecki, ale to chyba nie od ciąży:tak:
 
Joamar nie martw się bo ja do 7 tygodnia miałam codziennie boleści w podbrzuszu takie "na okres" i teraz czasem się zdarzają. A plecy mogą cię boleć od wysokich obcasów, jeśli w takich butach chodzisz.
 
Witam wszystkich.
W zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że i ja będę grudniową mamą dlatego postanowiłam dołączy do Waszego grona. Nie przebrnęłam jeszcze przez wszystkie strony tego wątku, wiec z góry przepraszam jeśli była już może o tym mowa. Zauważyłam, że są tu też dziewczyny z Lublina i okolic (tak jak ja) i mam do was pytanie czy udało Wam się trafic do kompetentnego a przy tym sympatycznego lekarza, ktory wszystko wytlumaczy i rozwieje wszelkie watpliwosci? Ja trafilam do kobiety bardzo niekontaktowej, nieprzyjemnej (mimo ze jest podobno dobrym specjalista) no i pierwsze USG chce mi zrobic dopiero najwczesniej w 11 tygodniu a czytam, ze wiekszosc z Was juz pierwsze USG maja za soba. Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.
 
ja jestem ciagle wzdeta:angry: i brzuch mi wydaje dziwne odglosy, wygladam jak bym byla w ciazy i nie moge wciagnac brzucha, a przeciez w tym tygodniu nic nie powinno byc widac, i od wczoraj taaaak mii niedoobrzeee ciagleeeee :baffled: ja myslalam ze w ciazy sie wymiotuje a nie ze ciagle mdliii a u mnie tak jak mialam mdlosci troszke i raczej wieczorem to teraz mam ciagle :wściekła/y: i wszystko mnie wkurza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: chlopcy dzis poszli do pracy i zostawili podloge cala w ziarenkach i okruchach chleba:wściekła/y::wściekła/y:a kot ciagle miauczy bo chce na dwor, to kot norweski, nie jest rasowa ale ma dlugasna mase wlosow wiec jak ja ja mam na ten snieg wypuscic??
:-D:-D
az samej mi sie z siebie smiac chce
 
Witam nowe mamy !

Little ponyJa pierwszą ciąże prowadziłam u dr Chołubka z Kraśnickich ( prywatna wizyta to koszt 100 zł, przyjmuje też na Kraśnickich ), bardzo uprzejmy, dużo wyjaśnia jak masz wątpliwości, ma usg. Ale też jest zabiegany, niektórzy mówią, że łasy na kasę. Teraz byłam raz u Kraczkowskiego ze Staszica ( bo przyjmuje u mnie w mieście)- ma specyficzny humor, ale podobno dobry specjalista od usg ( info zasłyszane). Jak słuchałam różnych dziewczyn to polecają dr Mazurka z Kraśnickich.

aha: mi Chołubek zrobił pierwsze usg pod koniec 7 tyg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję.

A swoją drogą nawet nie przypuszczałam, że znalezienie dobrego lekarza prowadzącego to taka trudna sprawa... No ale mam nadzieję, że ostatecznie każda z nas trafi na "swojego" idealnego.
 
Do góry