reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
uff na szczescie nie grzebie w kupie mojego kota i nie jadam surowego miesa a z owocami roznie bywalo wiec moze jestem zdrowa :) jak na zawolanie moja lilka (kot) zaczela palac straszna potrzeba miziania

firenka :)) baardzo super ze pecherzyk jest i tam gdzie powinien

ogladalismy wlasnie "Galerianki" jestem zbulwersowaaana!!!
 
ja tam siebie slucham a nie kogos... jak czlowiemk sie boi ciazy pozamacicznej to nie pojdzie w 7 tygodniu do lekarz abo moz ebyc juz za pozno a tak wczesnie mozna ja wypatrzec np przez zbierajacy sie plyn wiec co ty mowisz??
z reszta co ja sie bede produkowala... ktos pytal o zdanie?? kazdy robi jak mu instynkt podpowiada ...

dobra to ja posmece... wy dziewuchy tez co jakis czas czujecie sie jakbyscie w ciazy nie byly ?? bo ja sie dzisiaj pol dnia tak czuje:( pamietam poprzednia ciaze czulam ja codziennie ... a teraz sie wlasnie przez to martwie i jak tu nie zwariowac :/
 
Hej dziewczyny

ja tez dzis byłam na USG i jest pęcherzyk !!!! 6 mm co wskazuje na 4-5 tydzien...teraz spokojnie sobie poczekam na 7-8 tydzien na bicie serduszka :)

Firenka to chyba podobnie jak u Ciebie :)
 
czesc dziewczyny czesto bywalam na starankach by zostac mama w 2010 roku i raczej sie udalo dzis robilam tesciora i wyszly dwie kreski choc ta druga troszke slabsza, ale to chyba przez to ze nie robilam z ranego moczu ale jutro z samego rana powtorze test gratuluje wszystkim zafasolkowanym i spokojnych dziewiecu miesiecy
 
no mozna powiedziec ze ja nigdy w ciazy w sumie nie bylam wiec nie wiem jak to jest czuc sie w ciazy, w kazdym razie ciagle mam wrazenie ze w niej nie jestem, bo procz tego ze kiepsko sie czuje i troche mnie mdli(ze stresu tez mnie ostatnio mdlilo) to nie mam objawow w stylu, piersi obrzmiale, jakis sluz w nadmiarze (chyba na necie za bardzo sie naczytalam)
i to jest niemalym problemem dla mnie bo tez sie stresuje

ale.. np w poprzedniej ciazy rosly mi piersi doslownie z dnia na dzien a teraz ani rusz, i jak zaczelam wypytywac znajome to takze bywalo ze kazda ciaze inaczej przechodzily wiec moze i byc tak ze nie bedzie objawow a ciaza bedzie sobie rosla.
tak sie podbudowuje by nie dostac fisia :))
 
no mozna powiedziec ze ja nigdy w ciazy w sumie nie bylam wiec nie wiem jak to jest czuc sie w ciazy, w kazdym razie ciagle mam wrazenie ze w niej nie jestem, bo procz tego ze kiepsko sie czuje i troche mnie mdli(ze stresu tez mnie ostatnio mdlilo) to nie mam objawow w stylu, piersi obrzmiale, jakis sluz w nadmiarze (chyba na necie za bardzo sie naczytalam)
i to jest niemalym problemem dla mnie bo tez sie stresuje

ale.. np w poprzedniej ciazy rosly mi piersi doslownie z dnia na dzien a teraz ani rusz, i jak zaczelam wypytywac znajome to takze bywalo ze kazda ciaze inaczej przechodzily wiec moze i byc tak ze nie bedzie objawow a ciaza bedzie sobie rosla.
tak sie podbudowuje by nie dostac fisia :))

ja w pierszej ciązy to przektycznie ie miałam żadnych objawów i teraz też nie mam i się nie martwię, bo jak napisałaś ciążę przechodzi się różnie a te które wymiotują to zazdroszczą tym które nie odczuwają dolegliwośći ciążowych
 
reklama
Witam porannie, ja już jestem po porannej becie wyniki o 16 i jak będą odpowiednie to się uspokoję w końcu. Ja też niestety nie mam żadnych objawów, nawet piersi nie mam nabrzmiałych. Pewnie gdyby nie wcześniejsze poronienie niczym bym się nie stresowała, no ale jakoś nie chciałabym znów tego przeżywać.
 
Do góry