reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Witam się i ja sobotnio;-)
U nas też słonko, po porządkach wybywamy do moich rodziców na ogród:tak:

Ja tfu tfu oprócz natrętniego sikania nocnego śpię ostatnio nawet nawet...ale jak siku wstaje to zgięta wpół tak mi tam wszystko naciska, że ledwo dobiegam:baffled: tez tak macie?
 
reklama
Witajcie!
No to i ja dopiszę się do grupy niewyspanych ;) Częste bieganie do WC a zwlekanie się z łóżka coraz cięższe...Ale mamy już bliżej końca niż dalej;) Potem też wstawanie w nocy, ale już nie z takimi brzucholkami ;)
u nas leje, zmoczona wróciłam z zakupów- no ale coś trzeba na obiadek zrobić;)
MILUTKIEJ SOBOTY DLA WAS!!!
 
Dzień dobry:tak:

Oj widzę że dla większości z nas nocka była ciężka:baffled: ja miałam problemy z zaśnięciem wogole sobie miejsca nie mogłam znaleźć:no: no ale jak już zasnęłam to pospałam sobie dziś do 9.30:rofl2:
Agaj44 uważaj na siebie bo ja tez ostatnio przemoklam i od razu przeziębienie mnie dopadło:baffled:
Gufi
właśnie dlatego ;-)
Sarka mnie na szczęście siku nie gania po nocy:rofl2: więc trudno mi cośkolwiek to tym powiedzieć:sorry2:
 
dziendobry dziewuchy

ja oce tez mam kiepskie ostatnio mazzmeczony przyjezdza i jak nie psy sie rozpychaja tak tak moje 2 kilogramowe chichuachy to moj maz kolanami i rekami sie rzuca po nocy i dla mnie i jasia pozostaje niewielki skrawek lozka.
ahhh skonczylam 26 tc... jeszcze chociaz 6 tygodni i odetchne z ulga... wczoraj sie nachodzilam wiec dzisiaj lezakuje o cos brzuchol wczoraj dawal o sobie znac.
milego weekendu laski
 
hej niewyspane brzuchole

ja noc spędziłam w miarę spokojnie. Oczywiście wstając siku sapałam i jęczałam jak staruszka, ale to u mnie już norma:szok:

zaraz chyba pojedziemy do lasu, ale jakoś się zebrać nie możemy...
pogoda u nas śliczna:-) słoneczko i jakoś tak optymistycznie!!!

buźka dla Was i miłego dnia!
 
czesc sobotnio
a mam takie male pytanko.
Jak sie robi glukoze to nie mozna jej rozcienczyc z woda? np pol litra wody niegazowanej i cytryna? czy tylko do tej glukozy sie wciska ta cytrynke?

u mnie tez mialo byc dzisiaj slicznie i slonecznie a jest brzydko i momentami pada :(
 
a trzeba miec swoja wode is woj kubek na to glukoze?? glupie pytamie ale nie wiem a umnie jest jakies prywatne laboratorium i sie nei zapytalam tylko cene sie pytalam. w ogole kupilam 50g glukozy i duzo tego proszku jest bbrrr we wtorek ide zrobic
50g jak sie robi to 2 klucia przed i godzina po a 75g 3 klucia tak?? tzn 75 g to wiem bo sie u nas pytalam ale 50g tot ylko 2 klucia tak ??
 
reklama
lenek glukozę najpierw rozcieńcza się z wodą i do tej wody możesz (nie musisz) dodać cytrynkę.
Ale z cytrynką smakuje lepiej :)

a trzeba miec swoja wode is woj kubek na to glukoze?? glupie pytamie ale nie wiem a umnie jest jakies prywatne laboratorium i sie nei zapytalam tylko cene sie pytalam. w ogole kupilam 50g glukozy i duzo tego proszku jest bbrrr we wtorek ide zrobic
50g jak sie robi to 2 klucia przed i godzina po a 75g 3 klucia tak?? tzn 75 g to wiem bo sie u nas pytalam ale 50g tot ylko 2 klucia tak ??
Dajesz pani te glukozę,ona ci rozcieńcza.Najpierw pobiera krew przed glukozą,później pijesz to "ciuciu" :) po godzinie drugie pobieranie i tyle,tak jest przy glukozie 50g

Ile kosztuje glukoza 50 g i 70 g ???
Badanie czy ogólnie glukoza? :)Bo nie wiem :)
 
Do góry