reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

PRZEPRASZAM WAS ŻE SMĘCĘ TAKIMI WYDARZENIAMI i że nie mam głowy do tego co piszecie. Mimo wszystko jestem z Wami emocjonalnie w Waszych bezsennościach, bólach, zgagach i innych kłopotach. I pamiętajmy że mamy w sobie nowe życie a ono rodzi się z MIŁOŚCI i to jest powód do dumy że stać nas na MIŁOŚĆ prawdziwą.

nikt nie ma Ci za złe, że nie masz siły ani głowy do tego aby odnosić się do naszych postów, chyba wszystkie to rozumiemy, bo, może nikt się nie obrazi, nasze bóle i dolegliwości ciążowe, to chwilami pikuś w stosunku do twojej sytuacji życiowej, a myślę, że stres jest gorszy dla ciąży niż ból lub zgaga.

Dziewczyny jak chcecie to mogę Wam przytoczyć z podręcznika o ciąży, gdzie opisano każdy miesiąc ciąży po kolei czego można się spodziewać, nawet krwawień z nosa, niestrawność, zgaga, wzdęcia to norma, 6 m-c to zasłabnięcia, bóle głowy, krwawienie dziąseł, które akurat mam i muszę iść do dentysty, bóle pleców, stawów skokowych, cierpnięcie kończyn, obrzęki nóg, bóle podbrzusza, żylaki, swędzenie skóry brzucha itd. I to sa normalne dolegliwości ciążowe... fajnie się mamy:-D

agaj a ja sie obudzilam z bolem brzusia :/ wzielam dupka i narazie leze i czekam az przejdzie... dzidzia kopie mam nadzieje ze to nie jakies mocne skurczze tylko gazy ?? boze oby bo sie juz boje... a dzsiaj sprzatanie i dalsze pakowanie i wyprowadzka.

Ty tam spokojnie z tą przeprowadzkę, nie podnosić ciężkich rzeczy, nie przesilać się, czego nie możesz zrobić niech zrobi mąż, w ciąży przeprowadzka to koszmar, tylko spokojna, powolna praca nie da Ci w kość, a lepiej dmuchać na zimne, co do brzuszka, to może boli Cię z powodu, że rośnie, rozciągają się mięśnie i więzadła, ja tez ostatnio łykam nospę bo boli, a po co się meczyć....


Paranoja z tymi majówkami, hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć kobietki!

agaj oby jędza odpuściła już!!! Spokojnego dnia!

missiiss nie szalej z tym pakowaniem. To jest TYLKO przeprowadzka!

anka współczuję układania w kuchni. Ja chyba najbardziej nie lubię właśnie porządków w kuchni i w łazience brrrrrrrr


My po wczorajszej wizycie u gina zabraliśmy synka na bajkę do kina Jak ukraść księżyc? Super bajeczka. Dowcipna, mądra, z morałem i fajne efekty w 3D. Polecam!
 
Dzień dobry,
ale jestem zła. Odwołali mi jutrzejszą wizytę u gina :wściekła/y: Wział sobie dzień wolny. Miałam zamiar poprosić go o zwolnienie. Na sobotę w całym warszawskim luxmedzie nie ma wolnego lekarza :no:
Napiszcie mi jeśli przyjdzie się do lekarza w piątek popołudniu to on wypisuje zwolnienie juz z datą piątkową i na "zmarnowanie" będzie piatek w pracy?
 
Dzien doberek!
Dziś już jakieś lepsze nastawienie bo ostatnich wydarzeniach, bo Maluszek się rozruszał więc i stres duży minął.
Milutkiego dnia dla Was! u nas super chłodek taką jesienią zawiało:) Ale słońce pełne, już nie mogę się doczekać polskiej złotej jesieni:D
 
Dzień dobry,
ale jestem zła. Odwołali mi jutrzejszą wizytę u gina :wściekła/y: Wział sobie dzień wolny. Miałam zamiar poprosić go o zwolnienie. Na sobotę w całym warszawskim luxmedzie nie ma wolnego lekarza :no:
Napiszcie mi jeśli przyjdzie się do lekarza w piątek popołudniu to on wypisuje zwolnienie juz z datą piątkową i na "zmarnowanie" będzie piatek w pracy?

Może Ci wypisać z datą piątkową, albo od soboty albo od poniedziałku. Mnie lekarz zawsze pytał czy łikend mam pracujący czy nie- i od kiedy chce -jak się pojawiałam u niego w piątek. Mi się też kończy urlop i dzisiaj idę po zwolnienie, ale chyba będzie ok, jeśli nawet wypisze mi zwolnienie na te kilka dni urlopu też... Jak myślicie? Trudno się umówić do mojego lekarza i może być mi ciężko złapać go w przyszłym tyg :((
 
Dzień dobry,
ale jestem zła. Odwołali mi jutrzejszą wizytę u gina :wściekła/y: Wział sobie dzień wolny. Miałam zamiar poprosić go o zwolnienie. Na sobotę w całym warszawskim luxmedzie nie ma wolnego lekarza :no:
Napiszcie mi jeśli przyjdzie się do lekarza w piątek popołudniu to on wypisuje zwolnienie juz z datą piątkową i na "zmarnowanie" będzie piatek w pracy?
tak wypisze. Powiesz że dziś nie poszłas do pracy bo coś tam (żle sie czułaś) więcon ten dzień wliczy ci juz w zwolnienie;)

agaj miło czytac że Twój chumorek dziś lepszy:)))

missiiss weż nospe i leż, odpoczywaj, nic nie dźwigaj i nie lataj już po mieście!!!!

Tunia heem no tak normalne te objawy, wiem,,niemniej jednak myślałam że dziś w nocy się popłaczę tak mi zgaga dokuczała:( , aż wstac musiałam, wypiłam szklankę zimnego mleka z lodówki (myślałam że się pożygam), musiałam pochodzić bo wszystko paliło mi tam żywym ogniem:/ nawet wyszukałam w swojej apteczce Renni i Ranigast ale już przeterminowane:/// grrr, zamias łyknąc musiałam wywalić:/
 
vengo hmm raczej lekarze nie wypisuję zwolnień na zaś, pewnie bedzie kazał Ci przyjść w dzień kiedy kończy ci się urlop:sorry2:
 
Może Ci wypisać z datą piątkową, albo od soboty albo od poniedziałku. Mnie lekarz zawsze pytał czy łikend mam pracujący czy nie- i od kiedy chce -jak się pojawiałam u niego w piątek. Mi się też kończy urlop i dzisiaj idę po zwolnienie, ale chyba będzie ok, jeśli nawet wypisze mi zwolnienie na te kilka dni urlopu też... Jak myślicie? Trudno się umówić do mojego lekarza i może być mi ciężko złapać go w przyszłym tyg :((

Dziękuję za odpowiedź ;) Jeśli lekarz wypisze Ci zwolnienie to urlop jest automatem przerywany i możesz go później wykorzystać ;)
 
reklama
No właśnie muszę się z nim jakoś dogadać- czy mnie jakoś nadprogramowo później przyjmie, bo nie chce mi się kombinować z tym urlopem.
A odnośnie naszych ciążowych dolegliwości to ja się ostatnio doczytałam o ... - to tak śmiesznie się nazywa "zespół niespokojnych nóg". Macie coś takiego? Mnie strasznie nogi bolą i czuję takie rwanie aż, szczególnie w nocy, pod koniec dnia. Strasznie nieprzyjemne.
W ogóle mam ostatnio okropne ciśnienie na ład i porządek wokół mnie. Może dlatego że robienie porządków mnie uspokaja :happy2:
 
Do góry