reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Jejku biedna ta nasza Martynia:-(. Dobrze, że już po.:tak: Dzielna dziewczyna.

My w sylwka też w domu. Ja się zastanawiam cały czas czy mi się maluch nie obudzi z rykiem jak zaczną strzelać o północy.
===

No i pobawiłam się ciastoliną syna he he. Całkiem niezła zabawa. Przyjdą te masy cukrowe to będę miała co robić.:-)
 
Ostatnia edycja:
cześć ciotki.
dobrze, że Martynka już po wszystkim. choć domyślam się, że to wyczekiwanie na wyniki teraz będzie najgorsze. ale będzie dobrze.

sylwester?? a co to hehe póki co planów brak. może jak małż do tego czasu odzyska swój rozum to spędzimy go ze znajomymi u nas, jak nie to sami. zobaczymy.

a u nas nocka koszmarna. to że wieje to normalne, ale dzisiaj tak huczało, że myślałam, że zaraz samochody z tym wiatrem polecą. do tego była burza!!! na sam koniec zaczął padać śnieg... no i się nie wyspałam bo nie szło spać. miki też co porządniej zawiało, czy zagrzmiało to się budził :/ normalnie ja nie wiem co się z tą pogodą dzieje. jeszcze kilka lat temu nie wiedzieli co to burza i śnieg, a teraz wszystko w ciągu jednej nocy i to w grudniu. po śniegu oczywiście już sladu nie ma
 
Hejo!
Dzidzi chyba w końcu zasnęło. Zdaje się, że powoli przechodzimy na system żłobkowy - jedna drzemka o 12, tylko jeszcze są z tym problemy, bo się dzieko nie może zdecydować.

Wrublik - "Turka" to "Turczynka" ;-) Najgorsze jest to, że mam jedną w grupie, więc nie mogę się pomylić :-D

Tunia - aż 340 ml :szok::szok::szok: Są takie duże butle?
Agaj - my na razie dawaliśmy 180 ml wody+ kaszka, co dawało jakieś 210 gotowego mleka, ale chyba przerzucić się na nieco większą porcję - może się budzić w nocy przestanie.

Ewa - pewnie jesteś spokojna i opanowana, ale w prawie każdym poście zastanawiasz się, czy jesteś w ciąży, czy też czeka Cię okres :-) Pewnie dlatego dziewczyny radzą Ci się wyluzować :-D
 
my robimy mm na noc z 240 ml z reguły, czasami to jednak nie wystarcza.

ewa a ja myślę, że jednak się trochę nakręcasz, a próbujesz sobie wmawiać, że tak nie jest... i to nie jest zlośliwe, ale taka jest po prostu natura ludzka, tak jesteśmy skonstruowani. myślisz o tym bardzo dużo i to widać po Twoich postach. wiem, że w necie ciężko to ocenić, ale praktycznie w prawie każdym poście o tym wspominasz więc coś to jednak znaczy...
 
A ja tam rozumiem Ewę w tej kwestii i popieram. Gdyby mi się chciało a nie chce mi się:-p to też bym sobie badała temp. Ja póki co jadę na badaniu szyjki i śluzie i na razie się sprawdza aczkolwiek to trochę stresujące dla mnie. Dlatego przy wizycie u gina chcę poprosić o tabsy.:tak:
 
a ja mam taka chęc wyjsc na sylwka na jakąś potancówkę:)
moze sie uda zobaczymy jeszcze

podobno od czwartku mozna realizowac kupony zniznowe z gazety Avanti w H&Mie, najlepsze ze sie kumulują czyli jak sie ma 5 kuponów po 20 zł z Avanti to sie za zakupy zapłaci 100ZŁ MNIEJ. Tak mi powiedziała koleżanka bo ona o promocjach wie wszystko:)
Także dziewczyny którym brakuje ubrań do kiosku po Avanti i na zakupy:D:-D
 
reklama
mam urlop!!! wyjezdzamy wieczorm 21/12 na nocna jazde i bedziemy wracac na sylw do nas, bo 2/01 musze byc w pracy.

Z całego serca Wam życzę, żeby udało Wam się z kolejnym Maluchem w pierwszym planowym cyklu, żebyście podeszły do tego spokojnie i na luzie i nie wyszukiwały w sobie objawów ciążowych po owulacji. A jak przyjdzie co do czego - to wtedy pogadamy.
nie zlosc sie na dziewczynyi nie odgrazaj, ze pogadamy po drugiej ciazy, po juz po niej jestel;)
jedno jest pewne - nic dwa razy sie nie zdarza i choc w obie ciaze zaszlam bez oczekiwania, to obie byly calkowicie rozne. kto wie czy przy trzeciej beda miesieczne czekania? zakladanie czegos na podstawie "bo tak bylo za pierwszym razem" nic nie daje

to teraz ja żebyście sie za bardzo na temperaturze ewy nei skupiły zapytam
jakie macie plany na sylwestra??
my na syl wracamy do paryza, wiec bedziemy z dzicmi robic zabawe z sampanami dzieciecymi i nie tylko do polnocy, aby ogladac sztuczne ognie przy wiezy eiffla
 
Do góry