reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Już 59?? ja jestem przerażona swoją waga i wstyd mi o niej pisać przy takich chudzielcach jak wy.... wyciągam stepper i zaczynam ćwiczyć bo wstyd:cool2:
 
HEj :-)

W koncu dzis sie wyspalam. Tylko 3 pobudki w nocy i polgodzinne rano miauczenie kota, zeby go poglaskac. Po ostatnich nocach to pikus :-p

Eh ja nie powinnam nic dodatkowo przytyc, bo i tak mam za duzo teraz, niz powinnam. Narazie mysle, ze trzymam sie niezle, ale zobaczymy za kilka miesiecy. Teraz, gdy zaczynam leczyc tarczyce, lekarze mi mowia, ze wrecz moge schudnac, bo wczesniej to wlasnie przez tarczyce moglam tyc. Tzn. ze brzuszek bedzie sie powiekszal, a reszta nie, albo wrecz bedzie sie troche zmniejszac. Oby mieli racje :-D
 
Hej margaryt witaj w naszym gronie :)
Co do testu to wydaje mi się że Cristalrose robiła. Może zaproponowali ci test bo np. jesteś ok 35 r.ż Ale tylko zgaduję :)

Co do libido- hmm już myślałam, że jest wielki CoME BACK.. i jak doszło co do czego to sucho, ciasno i niefajnie.. trochę się tym podłamałam.

Do tego waga skoczyła mi w ciągu tygodnia może trochę więcej o 2 kilo i już mam 3+. Nawet w pierwszej ciąży tyle nie przytyłam- w tak krótkim czasie :((

Poza tym zgadałyśmy się z Salomii i okazuje się, że na forum nie ma w ogóle Firenki !!! Nie ma profilu, postów.. nic. Czy do którejś z Was się odzywała zanim zniknęła?

Co do terminu z usg a z om - ja się posługuję tym terminem z usg bo znam też swoje ciało i jego wady i nie sądzę bym była dłużej w ciąży niż do tego 6.12.

Missiiss
- a ty co tak cichutko siedzisz? Odezwij się :)
 
Ostatnia edycja:
niestety Firenka zniknęła i do nikogo się nie odzywa tak samo kaczucha zaginęła pisałam do niej ale nie daje znaku życia... Mam niestety czarne myśli :no2:
 
Hej - widze, ze temat wagi na tapecie :tak: ja na szczescie nie mam wagi w domu i sie nie stersuje - przynajmniej do nastepnej wizyty u gina ... ale powiem Wam, ze jem strasznie duzo. staram sie ograniczac, ale jak mnie glod dopadnie, to nie ma sily. w ciuchy sie spokojnie mieszcze, ale oponka na brzuchu mi sie powiekszyla ;-) co prawda ja jestem duza kobita (178 cm, 67 kg), wiec tych dodatkowych kg nie widac tak bardzo. W pierwszej ciazy mialam 15 kg na plusie, ale bardzo szybko zrzucilam. wlasciwie tydzien po porodzie juz chodzilam w nietorych ciuchach sprzed ciazy. bedze dobrze :tak:
 
reklama
Witam laseczki:)

Och wystaczt wejść na stronę z listą mamusiek i od razu widać ile dziewczyn sie nie odzywa.... :/

Dziś u nas słoneczko jupppiii:))) to jakiś cud niemal, aż się człowiek inaczej czuje:)
Ale noc miałam tragiczną, wstałam po 24 na siku a tu poty mnie oblały, słabo mi było, serce mi waliło, niedobrze i zgaga no wszystko razem, masakra jakaś z tego złego samopoczucia zasnąć nie mogłam, to sam wczoraj wieczorem miałam takie uderzenia gorąca, i brak sił nawet na przeczytanie dziecku bajki...też macie takie jazdy?
 
Do góry