reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
tak na szybko policzyłam z poprzedniej strony. Ale jeszcze nie zaglądnęłam na gorącą linię :D Więc mogę się mylić :D
Ja przed wczoraj miałam KTG. Małej dobrze i nie chce wychodzić.
Lekarz na KTG mnie nie bada, więc nie wiem jak tam szyjka. Mówi mi, że jakby coś się działo innego niż dotychczas to mam się zgłosić do szpitala ;/ Wywnioskowałam teraz, że skoro jej nie płacę za wizytę bo KTG są na Kase Chorych to pewnie nie chce tracić czasu na posadzenie mnie na fotelu... ehhh Ale zawsze jak przychodziłam i płaciłam za wizytę to zupełnie było inaczej...
 
U mnie też młody masakruje mi szyjkę, brzuch mi twardnieje, ale tego nawet nie biorę pod uwagę, bo tak się dzieje już od dawna. Poza tym bóle okresowe osłabły, tzn są...:/ rzadsze...dziś prawie w ogóle ich nie czułam. Kurcze, chciałabym umieć sprawdzić szyjkę :p
 
Dołączam się i ja, u mnie tez cisza wczoraj byly jeszcze jakies objawy sugerujace ze moze juz ale dzisiaj nic, siedzimy z mężem sami w domku i już bardzo chcemy żeby nasza kruszynka była z nami, nastawiamy się na poniedziałek ale kto wie co to bedzie.
 
ale sie posypało...
No to Lwiczka ma niespodzianke aż miło-ale jednak w wiekszosci udg bylo nieomylne;)
Wesolych Swiat i niech te nasze ostatnie grudnioweczki sie zdąrzą rozpakować w grudniu;)
 
To dziwne a u mnie wg Om wychodzi 27.12 a wg usg różnie generalnie ostatnio wyszło 3.01.11 i który termin jest bardziej wiarygodny, znam dokładną datę zapłodnienia wg której termin to 26-27.12 :confused:
 
reklama
aggie najbardziej wiarygodny jest termin z USG genetycznego i połówkowego - mojego doświadczenia urodziłam tydzień przed tym terminem. A wg terminu z OM urodziłam ponad 2 tygodnie wcześniej;-) Nie patrz wogóle na ostatnie daty wg USG bo licza sie tylko te początkowe później każdy dzieciaczek rozwija się w swoim tempie.
 
Do góry