reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

To dziwne a u mnie wg Om wychodzi 27.12 a wg usg różnie generalnie ostatnio wyszło 3.01.11 i który termin jest bardziej wiarygodny, znam dokładną datę zapłodnienia wg której termin to 26-27.12 :confused:
hm chyba data z OM, ja też wiem, kiedy doszło do zapłodnienia, ale liczę że mały bedzie chciał wyjść wcześniej :)

Z sylwestra i tak nici bo mój małż pracuje...
 
reklama
Siemanko :)
Ja nadal nie rozpakowana :) Dzisiaj jadę na KTG i jak będzie po staremu to jeszcze posiedzę w domq jeden dzień i jutro wracam na oddział :)
 
Hej, ja oczywiście też w dwupaku.
Dziś co prawda miałam mega bóle miesiączkowe w nocy...ale co z tego, jak ucichły...:/
 
Ostatnia edycja:
witam sie bez bóli jakichkolwiek;-)za to nogi mam jak kołki spuchnięte:-(
Dziś mija mi termin z OM...z usg miałam różnie, najczęściej było 23.ale juz minał hehe

Dziś jadę na 18-stkę siostrzeńca:)
 
Ostatnia edycja:
ja jutro jade na ktg i po nowe zwolnienie...

margaryt a Ci nic nie mówią że trzeba po malu wywoływać?

nic nie wiadomo co u Eleny?
 
Ja się melduję po cięzkiej nocy.
Mała budzi się co 1h lub co 1,5 h i chce cyca. Zużyłam dzisiaj w nocy chyba z 10 pieluch.
A w dzień odsypia:dry:. Bardzo mnie jednak cieszy bo nawał miałam od drugiej doby i już powoli się unormowało. Także piersi się tak nie przepełniają, ale chyba dlatego że wczoraj wypiłam 2 szklanki szałwi.
Hania niby sie cieszy z siostry, ale widać że zachowuje się ciut inaczej. Lata za mną krok w krok, często płacze bez powodu, krzyczy. Próbuje na siebie zwrócić uwagę.
Ale mam nadzieję że to szybko minie.
Trzymam za Was brzuchatki kciuki. Sarka przepraszam że nie poczekałam. Rodziłam na Brochowie i jestem MEGA zadowolona. Opis wkleiłam na wątku opowiowieści z porodówek.
 
Hannah spoko! wybaczam i rozumiem że nie zaczekałaś;-)hehe
opis czytałam, poród miałaś super:) no własnie ale skąd nagle ten Brochów? myslałam że pojechałaś na Kliniki:)
od jutra już chyba otwierają Kamieńskiego, jeśli coś się nie pozmieniało...
A Hania malutka, to normalne, nie martw sie -minie:-)
 
hej :-)
ja oczywiście korzystam z tego, że maluda spi hehe
wczoraj normalnie przeżyłam koszmar. wysypało mnie na całym ciele chrostami i poszłam u nas na dyżur do lekarza bo się z lekka przeraziłam a nie chcę Mikiego czymś zarazić. lekarka zaraz mnie wysłała ze skierowaniem do Poznania do szpitala, żeby zobaczył to jakiś dermatolog. oczywiście okazało się, że w święta dermatologa na ostrym dyżyrze nie znajdę. no ale nieważne - obejrzała mnie jakaś inna lekaraka i dała jakieś leki, które boję się brać bo niby pisze na ulotce, że nie powinnam podczas karmienia, ale muszę jej zaufać, że w tak małej dawce młodemu nie zaszkodzą a mi mogą pomóc. a jutro znowu do szpitala do dermatologa buuuu ale to wszystko to pikuś - ja całą drogę w samochodzie ryczałam, że musiałam małego zostawić z babcią w domu :-( wiem, że babcia się nim zajmie ale to moje maleństwo ma dopiero tydzień i ja byłam dosłownie chora, że muszę go na jakieś 3 godziny zostawić... dla mnie to trauma. mały przespał całe te 3 godziny, a mi się tylko ryczeć chciało.
a teraz zmykam na opis porodów, jak zdążę zanim się młody obudzi to jeszcze dzisiaj opiszę jak to było :-)
 
reklama
Witam;-) Jestesmy juz w domu.W sumie to wczoraj wrocillismy ale dopiero dzisiaj dochodze do siebie.Dziekuje za gratulacje dziewczyny:tak:
Jas jest cudowny.Je i spi.Polozna dzisiaj byla i od wczoraj przybral 70g:szok:Az sama byla w szoku:-D
Ciesze sie ze juz jest po wszystkim i trzymam kciuki za nierozpakowane mamusie;-)Jak znajde chwile to opisze porod na odpowiednim watku.Buzka dla wszystkich.
 
Do góry