reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

dzieki wam jeszcze raz już mi troche lepiej na duszy jak to z siebie wyrzuciłam

agbar ja to sie odstresuje napewno tylko jak skonce karmic :)

ewwe pochwal sie tymi literkami
 
reklama
Witajcie.
Wiola jest jeszcze na wczasach w szpitalu. Wychodzi prawdopodobnie dopiero w poniedziałek. Trzymamy przynajmniej za to kciuki :) Wszystko ją boli ale jakoś się trzyma. Na pewno jest lepiej niż było w nocy oraz nad ranem. W nocy nie skutkowały żadne leki przeciwbólowe i mało co spała przez to wszystko. Do tego głodna jest od wczoraj ale zajada się przepyszną kroplóweczką więc nie jest źle. Dziękuje wszystkim za miłe słowa i gratulacje, dokładniejszą relację zda po powrocie jeśli tylko będzie miała czas :D
Pozdrawiam P.
A oto zdjęcie naszego synka Krzysia.



 
Cudo poprostu,mały aniołek:-) A przez te włoski wygląda jakby był już miesięcznym bobaskiem a nie noworodkiem z 22godzinnym stażem na tym świecie:-D
 
Jaaaaaaaaaaa !!!!!! Ale mamy ślicznego grudniowego Krzysia:):):):) śliczny jest noooo cudo poprostu!!! buziaki od cioci ewy:******

Salomii to też zdolna jesteś:) zgubić koszyk w sklepie to jak zgubić samochód na parkingu:d:d:d
 
reklama
Do góry